TARTARUS Steam Sayfası Açıldı. • Memleketimiz de geliştirilmekte olan bilgisayar oyunu TARTARUS'un Steam sayfası açıldı. Çok yakında ve uygun bir fiyata sizelere sunacağız. Şimdiden iyi eğlenceler. İstek listenize eklemeyi unutmayın. Steam Store • yakında inceleyip düşüncelerimi buraya eklicek orny.

  edit:

  Türk yapımı oyunlarda her zaman beğeniyi kazanması için bir artı faktör bulunuyor. Türk oyunu olması beğeni duyarlılığını arttırıyor sanırım ister istemez bu da oyunu beğenme, sevme konusunda zorlama durumu ortaya çıkartıyor fakat bu oyunda bu duyarlılığa gerek duymadan oyunu sevdiğimi söylemeliyim.

  0_1493027938511_ss_7d79e6f41d9e60647ae59e29375a51687170f012.600x338.jpg

  Oyunun özellikle atmosferini ve renk tonlamasını sevdim. Pastel renkler ve yoğunca local aydınlatılmış mekanlar oldukca etkileyici duruyor. Steam'de oyundan şöyle bahsediliyor:

  2230 yılında, Maden ve Araştırma Gemisi Tartarus (MRS TARTARUS 220478) Neptün yakınlarındayken güvenlik protokolünü hiç bir işaret vermeden aktifleştirir. Mürettebatın hayatta kalması için tek şansı köprüye ulaşarak tüm sistemleri gemi Neptün'e düşmeden önce yeniden başlatmaktır. Oyunu geminin maden operatörü Cooper olarak oynuyoruz. Kahramanımız mühendislik veya pilotaj eğitimi olmadan, yalnızca geminin sistem mühendisi ve aynı zaman da ikinci kaptanı Andrews'un yardımı ile hem kendisini hem de mürettebatı kurtarabilecek mi?


 • Patates

  merak ettim, takipteyim.


 • Anime

  Multiplayer kanalında tanıtmışlardı oyunu:


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.