Minecraft'ım çok kasıyor

• Merhaba ,

Korsan bir MC bulabildim (Üzgünüm Notch) ve indirdim. Ama acayip kasıyor. Bilgisayarımın özellikleri ;

1 GB RAM
    2.92 - 3.00 GHz
    İntel Pentium 4 İşlemci
    WinXP Service Pack 3

Sistemim yetmiyor mu acaba ? İnternet bağlantısı gerekmiyor diye bilirim tekli oyuncuda.

Saygılar ,

• Crysantemum

• Şu ayarları yapmayı deneyin Ekran Görüntüsü (72).png

• Yasaklı

Sistem yetmiyor 😞 Ve notch korsana karşı değil. mod yüklemeni tavsiye ederim bildiğim kadarıyla minecraftı çok düşüren modlar var. Bir de 1.5.2 üstü oynama 😞

• Yasaklı

Sitemin çok kötü anladığım kadarıyla ekran kartı on-board işlmecinde eski bir işlemci olduğundan ekran kartıda kötü 😞 Bence de 1.5.2 den üstü oynama 😞

• @xO_Ox söyledi:

Sistem yetmiyor 😞 Ve notch korsana karşı değil. mod yüklemeni tavsiye ederim bildiğim kadarıyla minecraftı çok düşüren modlar var. Bir de 1.5.2 üstü oynama 😞

1.8.2 o.O

1.5.2 altı nereden bulabilirm ki 😮

• Yasaklı

@Crysantemum http://www.minecraftindir1.com/OOOminecraft-1-5-2-indir.html
    Şu üç OOO'yu sil spam diye belirlediğinden ekledim.

• Patates

@Crysantemum söyledi:

@xO_Ox söyledi:

1.8.2 o.O

Şahsen fazla minecraft oynayan biriydim. Hatta şuanda açık sunucum bile var! Fakat bu kasma ekran kartınla ilgili olabilir. Bazı ekran kartları dizüstü modellerde veya masaüstü modellerde anakarta gömülü olarak gelir. Biz bu tür ekran kartlarına onboard ekran kartı deriz. Performans olarak genelde acayip düşüktürler. Senin bilgisayarının işlemcisini, belleğini ve de işletim sürümünü de ele alırsak kasma olması normaldir. Bunun önüne geçmek için yapabileceğin birkaç şey olabilir. Öncelikle eğer korsan olarak oynuyorsan "Teamextreme Launcher" indirip kurmanı tavsiye ederim. Onun haricinde internette 1.7.2 ya da hangi sürümü kullanıyorsan Optifine kurulumu yazıp oradaki adımları izledikten sonra ayarlar menüsüne gir ve aşağıdaki ayarları aynen yap. Daha sonrasında fps'inin biraz olsun arttığını göreceksin.
    555.PNG
    En son olarak benim yaptığım fps arttırma konusuna bakabilirsin!
    TIKLA
    Onun haricinde sistemini yenilemeni öneririm. Çünkü çağın gereksinimlerini karşılayamayacak kadar geride kalmış. Bunu bir aşağılama cümlesi veya küçümseme cümlesi olarak algılama. Okuduğun için teşekkürler!

• 1 GB ram mi ? Hakediyorsun bence 😄

• @LegendDarkness söyledi:

@Crysantemum söyledi:

@xO_Ox söyledi:

1.8.2 o.O

Şahsen fazla minecraft oynayan biriydim. Hatta şuanda açık sunucum bile var! Fakat bu kasma ekran kartınla ilgili olabilir. Bazı ekran kartları dizüstü modellerde veya masaüstü modellerde anakarta gömülü olarak gelir. Biz bu tür ekran kartlarına onboard ekran kartı deriz. Performans olarak genelde acayip düşüktürler. Senin bilgisayarının işlemcisini, belleğini ve de işletim sürümünü de ele alırsak kasma olması normaldir. Bunun önüne geçmek için yapabileceğin birkaç şey olabilir. Öncelikle eğer korsan olarak oynuyorsan "Teamextreme Launcher" indirip kurmanı tavsiye ederim. Onun haricinde internette 1.7.2 ya da hangi sürümü kullanıyorsan Optifine kurulumu yazıp oradaki adımları izledikten sonra ayarlar menüsüne gir ve aşağıdaki ayarları aynen yap. Daha sonrasında fps'inin biraz olsun arttığını göreceksin.
    555.PNG
    En son olarak benim yaptığım fps arttırma konusuna bakabilirsin!
    TIKLA
    Onun haricinde sistemini yenilemeni öneririm. Çünkü çağın gereksinimlerini karşılayamayacak kadar geride kalmış. Bunu bir aşağılama cümlesi veya küçümseme cümlesi olarak algılama. Okuduğun için teşekkürler!

Hmm bu ayarları deneyelim bakalım.

Bu arada TX Launcher kendiliğinden yüklüydü.

• Yasaklı

@Crysantemum Hala kasıyomu?

• @DilsizCellat söyledi:

@Crysantemum Hala kasıyomu?

Sildim 😄 CS modlarına yer kalmalı

• Yasaklı

@Crysantemum 😄 😄 Zaten MineCraft Optimizasyın hatalarıyla doluı 😉

• Bilgisayarinda yuklu olan java'yi guncellemek yararli olabilir.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.