Anadolu Oteli Steam Store'da Yerini Aldı!

• Geliştirici

Selam dostlar,
    Uzun bir süredir geliştirmekte olduğum, desteklerinizle Greenlight sürecini 13 gün gibi bir sürede atlatan Anadolu Oteli Steam Mağazası'nda yerini almış bulunuyor. İstek listelerinize ekleyip, arkadaşlarınızla paylaşarak yardımcı olabilirsiniz. Görüşlerinizi, düşüncelerinizi belirtmeniz de benim için çok önemli buradan her türlü eleştiriyi, geri dönüşü bekliyor olacağım.

http://store.steampowered.com/app/601010/

• Anime

• Oyun Türkiye'de çok geniş bir kitleye hitap etmiyor. Dolayısıyla İngilizce çevirisine özen göstermeni tavsiye ederim. Oyunu oynamadığım için bu konuya ne kadar özen gösteriyorsun bilemem ama ben yine de hatırlatma gibisinden buraya yazayım dedim.

• Hayatınızı tehdit eden tek şey canavarlar değil yaptığınız seçimlere dikkat etmelisiniz,

Bu tarz seçimler eğer iyi entegre edilirse oyun gerçekten iyi olabiliyor. Bu da hoşuma gitti.

• Steam'de Jumpscare denilen basit korkutma etkenlerini kullanmayacağını ima etmişsin ama sırf bundan uzak durmak için de oyunun atmosferini bozmazsın umarım. Benim de jumpsare yoğunluğu olan oyunların mantığı pek hoşuma gitmiyor ama yerinde kullanıldığı sürece sıkıntı yok. Efsane korku serilerine bakarsanız hepsi Jumpscare kullanıyor ama bunu yerinde kullanmaları o oyunları bir adım öne çıkarıyor.

Benim oyun hakkındaki görüşlerim bu şekilde. Umarım istediğin gibi bir oyun yapmayı başarırsın. :mouse:

• Geliştirici

Yorumların için çok teşekkür ederim dostum. Gerek sektörümüzde yer yer yapılan hatalara düşmemek için, gerek oyunun küreselliğini sağlamak için çeviriler konusunda bir tercümanla çalışıyorum. Jumpscare hakkında söylediklerin için de haklısın, muhakkak gerilim ani bazı olaylarla veriliyor ayrı bir tat katıyor oyuna. Ancak son zamanlarda indie yapımlar arasında çokça suistimal edilen bir mekanik olduğu için ve genel korku oyunu kategorizasyonunun dışında kaldığı için belirtme gereği duydum.

• istek listesine eklendi

• Geliştirici

Şu aşamada destek olmak isteyen tüm dostlarımızın yapabileceği en iyi şey istek listesine eklemek. Teşekkür ettim efenim.

• Anime

http://store.steampowered.com/app/601010/
    Oyun satışa sunulmuş. İlgilenenlere duyurulur.

• Anime

Oyuna steam kartları eklenmiş. Dün steam'e girdim otomatik 3 kart gelmiş. Birisini 70 kuruştan diğer ikisini de 25 kuruştan satışa koydum. Oyunu 1 TL'ye mi ne almıştım ilk çıktığında. Kendi parasını çıkardı yine. :)

Oyun incelemesi yazayım bari:
    Oyunu bitirmem 30 dk. falan sürmüştü. Korkudan çok gerilim-puzzle ögeleri içeriyor ama oyun kısa olduğu için o gerilim yeterli seviyeye çıkmıyor. Beklentiniz yüksek olmadan oynayınca zevk alıyorsunuz aksi takdirde hoşunuza gitmeyebilir. "Oynanılması gereken" kategorisine koyabileceğim bir oyun değil ama "oynadığına pişman olunacak" kategorisinde bir oyun da değil. Bir de yapılan seçimlere göre oyunda farklı sonlar varmış ama tekrar oynamak cazip gelmiyor. (Belki sonra bakarım ne farkları var diye.)

Oyun şuan indirimle 1TL'den satılıyormuş.(Yukarıdakileri yazdıktan sonra fark ettim.)

Cevaplamak için giriş yapın

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.