Potentia - Steam Greenlight

• Geliştirici

Steam Greenlight'da bize destek olun.

Bu sabah nasıl uyandığınızı düşünün. Pencereden dışarıya bakarken gülümsediniz mi? Bir göz kırpmak için gerekenden kısa zamanda o bildiğiniz dünyanın yok olduğunu düşünün. Bildiğiniz dünyanın yerini bir harabeye bıraktığını..

Şimdi bir zamanlar çalıştığınız, yaşadığınız yerler alevler içerisinde bir yıkıntı. Bu kıyamet içerisinde ne kadar hayatta kalmayı başarabileceksiniz?

Toplumu parçalanmaktan alıkoyan tek şey yasalar mı? Yasanın ve otoritenin eksikliğinde insanlar insanlığı devam ettirmek için birleşecekler mi?

O talihsiz günde her şeyin daha iyiye gideceğini düşünmüştük. Yıllar süren ve acılarla dolu bir savaştan sonra nihayet hakkettiğimiz mutlu sona ulaşacağımızı. Ama insanoğlunun doğası tüm gerçekliğiyle beraber kendini gösterdi. Değer verdiğim insanların çoğu uzun zamandan beri aramızda yoklar. Hayatta kalanlar ise bir zamanlar tanıdığım insanlardan çok farklılar. Geri gelmeyecekler. Öyleyse yapabileceğim tek şeyi yapacağım. Hayatta Kalacağım
    Victor.

Özellikler

• Third Person Survival Shooter.

• Gizlilik ya da aksiyon.Seçim senin.

• Sürükleyici hikaye.

• Etkileyici karakterler.

• Post apokaliptik evren.

Steam Greenlight linkimize buradan ulaşabilirsiniz.

0_1487423582018_Level5Fabrika.jpg
    0_1487423592242_DHome.jpg

• teaser merak edenler için ben yardımcı olayım:

edit:

ayrıca multiplayer özelliği olsa baya tatlı olabilir.

• Geek

@PotentiaGame Valla güzel duruyor. Bastım oyu.

• Patates

@uyanneo aynen ben de beğendim, survival oyunlar ilgi çekici oluyor.

• 0_1487436058466_862626249_preview.jpeg

Görselleri inceledim baya. Sanki karakter tasarımları, mekan tasarımlarının yanında birazcık zayıf kalmış gibi.

• Patates

evet atmosfer iyi durumda gözüküyor karakterlere göre, ben bir de mekan daha da karanlık olsa nasıl olur diye düşündüm, güçlü gölgeler, zayıf ışıklar filan.

• Geliştirici

@ornithes Haklısınız,sürekli olarak geliştirmek ve daha iyi olması için uğraşıyoruz.Bu son hali değildir.Bu süreçte sizlerin önerileri ve fikirlerine açığız.

• 0_1487437786285_dev_games.jpg

ben gölge ile karakterlerin üzerindeki derinlik etkisine bayılıyorum. kafamdaki pek olmadı, biraz pozlayıp gölgelendirmeye çalıştım kafamdakini anlatabilmek için.

• Geliştirici

@ornithes Karakterlerin parlaklığını azaltıyoruz.Her bölüm için farklı ışıklandırma kullanıldığı için ince ayarlamalar yapılması gerekiyor.

• çok güzele benziyor, alpha testini falan sürerseniz buradayız

• Anime

Ok attığı sahneden vuruş hissiyatı pek iyi değilmiş gibi geliyor. Bence karakter tasarımı yada ortam gayet iyi olmuş. Vuruş hissiyatı oyunu denemeden bilinmez tabi ki ama vuruş hissiyatı kötü olan oyunlar ilgiyi kaybettirebilir. Tabi hikaye, ortam gibi bazı etkenler vuruş hissiyatı kötü olan oyunları bile oynattırır. (Mesela Mount &Blade'de vuruş hissi pek iyi değil ama efsane oyundur.)

Bunu dışında gizlilik seçeneğinin olması iyi olmuş. Şahsen ben oyunların gizlilik ile oynanmasının daha keyifli olduğu görüşündeyim. Daha yavaş oluyor ama daha keyifli oluyor.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.