NA'da oynamak

• Şu an NA'da oyuna giriyorum. Sabit 176ms gayet ideal. (Botlara karşı, asıl PVP'de ayvayı yiceğimi hisediyorum 😄) Fakat sizce bunu en azından 130-140'a düşürebilmek mümkün müdür? Atıyorum PVP'de 235'e çıkarsa en azından 176'a düşsün tekrardan.

Fiziksel ethernet kablosu ne kadar fark yapar bu arada?

edit : Şimdi PvP girdim ve yine sabit 176 ms. Sanırım birileri artık NA yolculuğuna çıkıyor.

• Patates

Nasıl düşüreceğin konusunda bir fikrim yok fakat ethernet kablosu pingden ziyade wi-fi ile kaybettiğin sinyal paketlerini azaltmanı sağlar bu da pingini değil download ve upload oranının yükselmesini sağlar fakat 1 den fazla bağlantı wifi üzerinden router'ı kullanıyorsa pingine de etki edebilir atıyorum telefon ve televizyon bağlıdır aktif olarak interneti kullanıyordur 40 pingin vardır ethernet ile bu düşebilir.

• @Kouaku pek fark etmicektir ya. Çok zor

• kendin demişsin zaten "sabit pingim" diye. hadi hava bulutludur, yağışlıdır 176 iken. olsun olsun 165 hadi. wtfast vardı bir aralar da bu gibi sabit pingleri düşüreceğini pek zannetmiyorum.

merakımı giderir misin? neden na'ye geçtin? hesabı mı taşıdın yoksa hesap mı açtın?

• @ggFlayeep Hesap açtım. Ne bileyim, EUW'da çok toksik geliyor bana ve EUW'un çoğu Avrupalı. Ne bileyim sohbet dönmüyor vesaire. Bir de LoL youtuberları ile oyun atabilme mevzusu da var :)) (Magikarp, Uber-senpai vs.)

WTFast hiç bir işe yaramıyor, yüklemeden biliyordum. Programla ping düşürülmez mantıken.

edit : 176 ms ile pvp de oynadım şimdi. NA'da oynamaya devam 😛

• @Kouaku WTFast ping düşürmez zaten, uydunet gibi stabil olmayan ping değerine sahip internetleri sabitlemeye çalışır trafiği kontrol ederek. mesela indirme yaparken wtfast açarsan en azından bi 10 20 ms düştüğünü görürsün

• @Kouaku bence o ping ile oynamayı arzuladığın yutuber ile oynama şansını bulsan bile ağız tadı ile oynayamayacaksın. kanımca, euw (ligine göre) toksiklik açısından en sade serverlardan biri. ligine göre diyorum. ayrıca avrupalıların nesi garip? oyunda domuz falan mı ikram ediyorlar aşlksdklşas? ayrıca euw'de de yetenekli utuberlar mevcut. ayrıca west'tekiler ile oynama şansın na'dekilerden daha fazla bana kalırsa. en belirgin etken ise saat farkları. na'de harcayacağın zamana yazık olur.

• @ggFlayeep O ping derken?

Diyorum ki TR'de oynadığım 83ms'yi burada 176ms ile oynuyorum.

Şahsen oyunlarda (Yüksek kümelerde veya LCS olmadığı sürece) İspanyol/Portekizlilerden nefret ederim ve sıkça oyunuma geliyorlar. Aynı şekilde Almanlar. Sevmiyorum işte, bir kere doğru düzgün konuşamıyoruz adam que vem para diyor İngilizce yetmiyor ki ne desem anlamıyor gerzekler. Bait guys diyorum adam yanıt veremiyor çünkü Fransız.

Umrumda bile değil, 200ms bile olsa bu serverde oynarım. Tek sorunum bir an önce 30 olmak.

• @Kouaku bol şans.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.