tom clancy's ghost recon phantoms'un kaldırılması

• severek oyandığım tom clancy's ghost recon : phantoms kaldırılmış, oyun muazzamdı ve bir çok oyuncusu da vardı niçin bir oyun kaldırılır ki?

ne yapıyorsun ubisoft kardeşim ya

• @rhualeth Ubisoft denince akla, hemen onun adı gelir;

PARA, PARA, PARA!

• @Kouaku Aslında o kadar kötülememek lazım iyi oyunlar yapıyorlar ve parasına hakediyorlar bence. Ve bir sebebi vardır ki kapatılmıştır belki o oyunla ilgenecek zaman bulamıyorlar bunlar olabilecek şeyler.

• @GeneralCookie İyi oyunlar?

AC3'ten ve Tom Clancy's Splinter Cell'den beri iyi bir oyununu görmedim. Ya bir eksik ya bir fazla.

Fakat For Honor'dan ümitliyim şahsen.

• @Kouaku muhtemelen para kazanamadıkları içindir , oyunda hack vb her şey en alt düzeydeydi. harasment bile yoktu neredeyse oyunda. herkes oyununa bakar eğlenirdi ve inan bana o haliyle tek güncelleme gelmeden 4 5 sene daha oynanırdı

• @Kouaku Şimdi herkesin zevkleri ve renkleri tartışılmaz fakat şahsen tc: R6Siege ve tc: The Division iyi oyunlar.

• Geek

@Kouaku tom clancy's ghost recon phantoms'un kaldırılması içinde söyledi:
    AC3'ten ve Tom Clancy's Splinter Cell'den beri iyi bir oyununu görmedim.

Aynı Ubisoft'tan bahsediyoruz değil mi? 😂

alt metni

• @uyanneo yok Origin 😄

• @uyanneo Child of Light'tı evet ya adını unutmuştum yazacaktım o oyunu.

Ayrıca evet bu oyunlar da var tabii. Ya dediğimi anladınız işte o efsane oyunlar dışında iyi bir oyunu yok.

Hawx'tan ve Anno 2205'ten bahsetmemiş olmam ayıp olmuş.

Listede olmaması gereken oyunlara gelince;

• AC III ve Brotherhood'dan sonraki tüm AC'leri kaldır oradan bi kere.
    • Ghost Recon Wildlands çöp.
    • R6 Siege'i oynadım. Fena değil, ama eskisi gibi de değil. Şimdi bir Vegas ile bir olamaz.
    • FC4.
    • WATCH DOGS KESİNLİKLE OLMAMALIYDI. Oyunu bayağı oynama fırsatım oldu ve kesinlikle eksik çok şeyi var. (Neyse ki WD2 ile halledildi, favorim o.)
    • FC Primal.

Kısaca Ubi'nin Ubi olduğu zamanların oyunları dışındaki tüm oyunlar çöp.

Umutlu olduğum ve hoş oyunları ise;

• Steep
    • For Honor
    • Child of Light (ki gayet hoş incelemelerini görüp izledim)

• Geek

@Kouaku Ne diyebilirim ki, zevkler ve renkler sanırım. 🙂

• R6 Siege oynadığım en berbat, en yetenek istemeyen en rastgele FPS oyunu. Nasıl espor olarak oynandığını anlayabilmiş değilim.

Serverlar berbat, Kill Cam düzensiz, Rastgele spray'ler direk headshot atıyor çünkü kafa hitbox'ı gövde ile aynı boyutta.

Şakam yok, al Fuse'u git objektifin olduğu odanın duvarına koy grenade launcher'ı rastgele 4 kişiyi öldür. Pulse al adam tepki veremeden öldür. Montaigne al objektife gir köşede kal öyle mal gibi ne de olsa karşı takım sıkamıyor. Blitz de Montaigne'in minyatürü zaten.

130 LİRA VERDİĞİM OYUNDAKİ MICROTRANSACTION'LARI SAYMIYORUM BİLE

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.