Shadow Fight 3 ilk görseller ve test videosu • Evet, SF3'ün sitesindeki Downloadable Kit'i indirdim. İçinde oyun hakkında bir çok resim ve nasıl olacağı konusunda bir fikir mevcut.

  Sizlerle de paylaşayım dedim;
  alt metni

  alt metni

  Bahsedilen ''Shadow Mode'' bu olsa gerek.
  alt metni

  Ayrıca bir kaç hero konsepti :
  alt metni
  alt metni

  Ve bir bonus: Test aşamasında oldukları ve çok zamanımız olduğu belli 😕 • Bu, bir aralar Facebook'ta olan oyun degil mi? • sonuç olarak, güzel mi bari? • @ggFlayeep İlk oyunu Shadow Fight (Gölge Dövüşü) evet, bir FB oyunuydu. Fakat sonra Nekki işi ileri götürdü ve Android/Mac mobil cihazlar için Shadow Fight 2 oyununu çıkardı. Halen günümüz AAA+ oyunlardan daha da hoş ve etkileyici bir hikayesi ve atmosferi var. Oynanış ve denge sakat olsa da 😄 Hoş bir oyun. Şu anda hala güncelleme yapılıyor SF2'ye.

  Sonra bir yıl önce, Shadow Fight 3'ü duyurdular. Mükemmel grafikler, kılıçların felan uçuştuğu bir teaser. FALL 2016 dendi fakat o günden beri dev hell'de. Bir başka No Man's Sky vakası çıkmasın da 😞

  @rhualeth Oyun güzel gözüküyor. Akıcı, günümüz modasının takdiriyle minimalist ve bol aksiyonlu. Mortal Kombat oynayamayanlar, Street Fighter multisinde prolardan dayağı yiyenler ve Injustice'den sıkılanlar için çok mükemmel bir alternatif olacak. (Eğer elimize geçerse,)


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.