DP'nin başarılı bir takım olması

• Geek

Şimdi başlık biraz clickbait oldu ama çok da değil, kastettiğim şey şuanki DP kadrosunun kaliteli başarılı olması vs. değil( yani öyle ya da değil bunu kastetmiyorum), geçen sene Xerxe ve Caps'in katılamamasından ötürü WC'de elenen DP'den bahsediyorum. Abi şimdi Unicorns of Love'u izliyorum( UOL ❤ ) ya da FNATIC'i, yeri geliyor bu takımların maç kazanmasını sağlayan farkı oluşturan isimler oluyor Xerxe ile Caps ve bu elemanlar DP'den devşirme yani haydi Caps için demek belki tam doğru olmaz ama Xerxe'nin ilk takımı DP. Bu olay bana futboldaki Ajax, PSV, Porto'nun 2003'lerde falan, şu sıralar da Benfica gibi takımların yaptığı başarılı bul, yetiştir, sat politikasını hatırlatıyor. Mesela 6.6 KDA'lı Ivern oynayan Xerxe'li UOL kule vermeden Giants'ı yok etti az önce ilk maçta: http://watch.tr.lolesports.com/tr_TR/eulcs1/en

• türk takımları açısından mihenk taşı niteliği taşıyan işlere imza attı önceki sezonlarda. doğru koç ve doğru isimler ile her takım başarıya ulaşabilir. dp'nin geçen sezon yaptığı draftingler takımın sahip olduğu uyumdan ötürü akıllarda hiç soru işareti bırakmadan uygulanabiliyordu. eski koç windjammer adamlara tarihlerinin en kötü 3 haftasını sundu. shanei'nin draftingleri daha oyuncu bazlı tutacağını umuyorum.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.