Calming Lia


 • Geek

  alt metni

  Mingle Games adlı oyun üreticisi firma, akşamları daha rahat uykuya dalmanız ve uyku kalitenizi arttırmak için, Calming Lia adında bir oyun geliştirdi.

  Prag merkezli üreticilerin hedefi yatmadan önce oynanan oyunların negatif etkilerini azaltmak.

  Herhangi bir ücret ödemeden indirebileceğiniz oyun ilgi çekici karakterleri ve el işi sanatsal çizimleriyle dikkat çekiyor. Oyun aynı zaman da iOS Gece modu kullanımını desteklerken, oyuncuları her bölüm geçilmek üzere sunulan yeni bir puzzle ile buluşturuyor.

  Calming Lia adlı oyun Lia adındaki hayal ürünü bir kızı ve çeşitli hayvan dostlarıyla çözdüğü puzzle’ları anlatıyor.

  ‘Gece oyunları’ uyumadan önce oluşabilecek negatif etkileri azaltmak, kolayca uyumanızı sağlamak ve uyku kalitenizi arttırmak içi Mingle Games tarafından yaratılmış bir konsept.

  Bu oyunlar uykunuzun düzenlenmesi için üç önemli özelliği kullanıyor. Size dakikada yaklaşık 60 vuruşluk bir tempoda müzik sağlayarak, vücudunuzda, aklınızda ve duygularınızda oluşabilecek dalgalanmaları azaltıyor. Beynin fazla tepki verebileceği durumlarda müzik dinlenirse bu tepkinin azalacağı ve kullanıcının rahatlayacağının altı çiziliyor.

  Oyunun aynı zamanda uyku dostu renklerden oluştuğu ve akıllı cihazlardan çıkan mavi ışığın uykunun kalitesini yükselteceği vurgulanıyor. Calming Lia’nın özel olarak tasarlanan ‘gece modu’ seçeneği sayesinde otomatik olarak özel bir filtre devreye giriyor ve oynadığınız cihazlardan mavi ışığın yayılması sağlanıyor.

  Uzmanlara göre beyninizi günün yorgunluğundan ve stresten uzaklaştırmak için yapabileceğiniz bir başka şey de üzerinde yoğunlaşabileceğiniz çözümü çok zor olmayan puzzle türü oyunlar. Uyumadan önce Calming Lia ve bu tarz oyunlara yoğunlaştığınız takdirde gecenizin daha rahat ve stressiz geçeceği vurgulanıyor.

  Kaynak: Ontrava Mobile App


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.