Hesabımı ne zaman açtım ?

• Lol'de açılan hesapların hangi tarihte açıldığını gösteren bir panel var mı ? sitesinde bulamadım... merak ettim 😕

• privacy.riotgames.com vardı bi ara hala çalışıyor mu bilmiyorum

edit: ne zaman açtığını göstermiyormuş :S

• @Archerist alışıyor ama hesabın açılış tarihini vermiyor başlangıçta. 5$ karşılığında daha derin bilgiler ile belki görebilir.

• Patates

@mad Hesabını oluşturduğunu e-postaya bak.

• Anime

Eskiden bir çok site bu bilgi gösteriyordu ama şuanda Riot bunu engellemiş durumda. Sebebi ise tahminimce, kayıt olma tarihi hesap geri alma işleminde kullanılan bilgilerden biri ve güvenlik açısından bu bilginin kolayca bulunmaması gerekiyor. Eğer hesabını biri ele geçirir ve bu bilgiyi de öğrenirse sen hesabını geri alsan bile aynı kişi bu bilgi ile senin hesabını geri almayı deneyebilir. Bu yüzden tam tarihini bulamayabilirsin.

Aklıma gelen çözümler:

• Oyun başladığında yeni çıkan şampiyonu hatırlamaya çalışabilirsin. (Bunu bir şekilde hatırlamaya çalış, hesabın çalınırsa bunu soruyorlar.)
    • Eğer oyunu kurduğundan beri hep aynı bilgisayarı kullanıyorsan ve Lol'ü hiç silmediysen bunun tarihine bakabilirsin.
    • Riot'a bilet gönderebilir yada mail ile sorabilirsin.
    • @MafyaW54 'ün dediğini deneyebilirsin.

• Steam

@CmmS Ek yapayım ;

• Daha önce RP (Riot Puanı) alımı yaptıysan, mağazadan sana verilen işlem kodlarını saklamak.
    • Oyunun (LoL) yüklü olduğu dizin (C:\Riot Games\League of Legends) içerisindeki "Giriş" ve "Bağlantı" kayıtlarını saklamak.
    • Bundan sonra yapacağın her işlemi tarih ile not almak. (biliyorum birazcık sapıklığa giriyor)
    • İstemciye girdiğinde ve çıktığındaki IP ve RP değerlerini tarihleri ile not almak.
      [Örn; 08-11-2016 / G-12345(IP)=78(RP) Ç-12436=1428]
    • Düzenli aralıklarla şifre değiştirme.
      Vb. olarak çoğaltmak mümkün 🎶

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.