Oyundan Kaldırılan Bazı Özellikler

• Anime

• Garen'in ilk e yeteneği, totemlere de vuruyormuş. yani bir totemin yanında e yertneğini kullanınca Garen totemi kesiyormuş.

• Toteme Işınlan atmak totemi açığa çıkarmıyormuş dolayısı ile çalıda bir anda rakip belirebiliyormuş.

• Yerine sabitleyen(snare yetenekleri, Lux q gibi) yeteneklerde iken mobillik veren(Kha'zix e gibi) yetenekleri kullanılabiliyormuş.

• Görünmez rakipleri açığa çıkaran yetenekler(Corki q gibi) totemleri de açığa çıkarıyormuş.

• Blitzcrank'in q yeteneği, objeleri(Anivia W, Teemo R gibi) de çekiyormuş.

• Corki'nin q yeteneği rakibe ıskalama(miss) özelliği ekleyen bir güçsüzleştirme veriyormuş. Güçsüzleştirme boyunca düz vuruşlarınız rakibe vurmuyormuş (Teemo'nun q yeteneği gibi ama o zamanlar kör etme olarak geçmiyormuş.)

• Gankplank'in q yeteneği eğer kritik vurmazsa ekstra büyü hasarı vuruyormuş.

• Morgana'nın E yeteneği dost şampiyonun üzerindeki kitle kontrol etkilerini kaldırıyormuş. Yani Mikael'in kazanı ve yeteneğin şimdiki halinin birleşimi gibiymiş.

• Kullanma bedeli can olan yetenekler(Mundo q gibi) şampiyon kendi kendisini öldürebiliyormuş. Şu anda ne kadar az canınız olursa olsun bu yeteneklerle kendinizi öldüremezsiniz.

Çoğu 1. sezonda kaldırılmış bu özelliklerin. İzlediğim yabancı bir video'dan özet geçtim.

• bc q hala shaconun kutusunu çekiyor yanlış bilmiyorsam 😞 tabi anivia w falan komikmi,ş sşkljsdlşjd

• Anime

Shaco'nun kutuyu ve zyra'nın bitkilerini hâla çekiyor diye biliyorum ben de. Teemo'nun mantarı çekmesi sıkıntıymış. (Nedense hep devrik cümle kuruyorum.)

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.