Bard kovalamaca

• asdklşalsdşasşd

• bard mı alsam yoksa braum mu aralarında kaldım ya xD

• Anime

@mad kesin seçim istiyorsan Braum al. Yok eğlenceli olsun diyorsan Bard al. Bard'da iyi denilebilecek seviyeye gelmek biraz uzun sürecektir. Hatta başlarda takımını kötü pozisyonda bıraktığın olacaktır. Braum'da ise bu tarz durum olma ihtimali az. Alışman da kısa sürecektir. Takım arkadaşını çok iyi koruduğu için 3 tane tuturması çok zor olmayan kitle kontrol yeteneği olduğu için, pasifi için ve tanki kasılıp kolay kolay ölmediği daha kesin bir seçim. Bir de e yeteneği yasuo'nun duvarı gibi işlediği için savaşlarda nişancının önünde durup hasar yememesini sağlıyor olmak Braum'u güçlü kılan diğer tarafı.

Ben Bard'ı daha çok seviyor ve oynamasını çok eğlenceli buluyorum. Haritada micin toplamak, o geçitlerden geçmek gibi şeyler bile zevkli geliyor bana. Yapabildiği oyunlar zaten çok fazla.

• Braumun nadiren metayı domine etmediği zamanlardan birindeyiz. Başka bir şampiyon tercih etmek için tam zamanı yoksa genellikle braum karşısındaki şampiyonu oynatmıyor 😄

• Anime

@Wutx3 Benim ligde metayı takip eden olmadığı için Braum çok iş yapıyor. 🙂

• şu duvarı açıp geçmeyip, geçmesini bekleme olayını bard ilk çıktığında yapmıştım ve skypede kahkaha atmaktan az kalsın ölüyordum

• Ben de bir kere kapıyı açtım geçmeyecektim ama skill dodgelamaya çalışırken geçip ölmüştüm 😂

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.