Deft ve PawN ayrılıyor

• LPL'in güçlü takımlarından Edward Gaming, Kim "Deft" Hyuk-kyuve Heo “PawN” Won-Seokile yollarını ayırmak üzere!

2016 Worlds'ün favorilerileri arasınad gösterilen EDG grup maçlarını 4-3'lük bir galibiyet ile bitirmiş çeyrek final yolunda ROX Tigers'a ise seriyi 3-1 kaybedip şampiyonadan elenmişti. Dün gece PawN Facebook sayfasından bir durum güncellemesi ile Edward Gaming'ten ayrılacağı sinyallerini verdi. PawN "EDG'de geçirdiğim 2 sene içerisinde zorlu zamanlar geçirdim fakat buna değdi. Bir çok turnuvada boy gösterip kazandım ve az da olsa Çince öğrendim. Eğer bir pişmanlığım var ise o da ROX Tigers'sla olan mücadelemizde sergilemek istenilen oyunu sergileyememişimizdir. EDG'ye bana sundukları bu serüven için teşekkür ediyorum ve inanıyorum ki önümüzdeki sezon daha başarılı olacaklardır." mesajını ekledi. PawN'ın henüz hangi takıma gideceği ise bilinmiyor.

Takip eden saatlerde ise Deft de Facebook sayfasından bir durum güncellemesi ile EDG hakkındaki fikirlerini paylaştı. Başarılı ADC Kasım ayındaki Demacia Cup turnuvasından sonra takımdan ayrılacağını açıkladı. EDG'de geçirdiği süre zarfından PawN gibi zorluklarla karşılaşırken EDG gibi bir takımda oynadığı için oldukça memnun olduğunu LPL da dile getirdi. 2014'ten bu yana takımının sıkı çalışması ile 4 LPL şampiyonluğu yaşadığından oldukça memnun kalırken onları başarıya sürükleyen azmi sağlayan koçu Aaron'a Kore'den geldiği ilk zamanlardaki manevi destek sağladığı için teşekkürü bir borç bildiğini belirtti. Bunun yanında takım arkadaşlarını da atlamayan Deft başta Clearlove'a ve Meiko'ya takım için gösterdikleri performanstan ötürü teşekkürlerini dile getirdi. Meiko'ya taktiksel açıdan elinden geleni göstererek zaman zaman zorlayıcı bir tutum sergilediğini fakat buna değdiğini ve bir sonraki ADC ile iyi bir sinerji oluşturmada zorlanmayacağını eklerken takımı destekleyen herkese teşekkür etti.

Deft 2016 Worlds'ü 4.2 KDA ve 67.9%'luk skor katkısı ile bitirirken PawN 4.7 KDA ve 77.4%'lük katkı ile oynamıştı.

kaynak: bullews

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.