IWCA 2016 için Rüya Takımı seç!

• Geek

7 gün 5 saat boyunca devam edecek şöyle bir olay başlatmış Riot. Bence Türkiye'nin rüya takımı net şu şekildedir:
    0_1477326790848_Adsız.png

Trix seçmek zorunda kaldım çünkü aynı takımdan 2'den fazla oyuncu seçilmiyor, bence Stomaged> Trix yoksa. Üst ve orta koridorlar için yine en çok seçileni seçmemişim ama bence Thaldrin bu seneki performansıyla düşük kalsa da oyuncu olarak Elwind'den kaliteli bir oyun sergileyen bir oyuncu ve Immortoru'nun tek şanssızlığı Beşiktaş OHM'de olmasıydı, şu elemanlar bir takım kursa( dediğim gibi Trix yerine Stomaged) net ambargo koyarlar her türlü yerel organizasyona hatta Worlds'e bile kalırlardı DP'den ziyade. Belki Thaldrin- Elwind değişmesi düşünülebilir ama.

Şuradan şeyapabilirsiniz!

• Anime

Eğer yaz mevsimine göre ve uyum odaklı bir takım olacaksa şu şekilde bir seçim bence mantıklı olur:
    0_1477331018025_Ashampoo_Snap_2016.10.24_20h43m04s_001_.jpg
    Alt koridor uyumlu olmalıdır, Zeitnot ve Dumble'ın oyun tarzları hiç uyumlu değil bence. Bireysel olarak en iyiler olsalar da uyumlu olmadıkları sürece ikisinden birisi daha arkaplanda kalacaktır. Benim en beğendiğim alt koridor ikililerinden biri çilerklerin alt koridoruydu, özellikle ligin sonunda muhteşem performasn sergilediler. Orta koridor çok boş bir seçim gibi çünkü yaz mevsimi boyunca iyi oynadı denilebilecek kimse yoktu. Belki Reatc o yüzden onu oraya yazdım. Orman'da tek seçenek stomaged. Üst koridorda ise fabulus diğer üst koridorlara kıyasla daha iyiydi.

Eğer görev kovalama ve kişisel performans odaklı bir takım kurulacaksa:
    0_1477331541512_Ashampoo_Snap_2016.10.24_20h49m01s_002_.jpg
    Böyle bir takımda Orman stomaged, ve destekte dumble'dan vazgeçilemez.(Sup oyuncuları burada bitiyor haliyle.) Nişancı olarak Zeitnot yeteri kadar iyi. Orta koridor tamamen bir karmaşa benim için dolayısıyla yine React. Üst koridor da mecburen Elwind.

Ben birinci tercihimi gönderdim. Unutmadan Stomaged'e oy vermemek ayıptır. Onun dışındaki herkesten vazgeçilebilir ama ondan vazgeçilemez.

• Geek

@CmmS ben Dumble- Zeit uyumu olabileceğine inanıyorum çünkü Zeit muazzam pozisyon okuyan ve pozisyon alan bir adc, Dumble da en az o kadar sağlam pozisyon servis eden ve gerektiğinde agresifliğini de arkaplanda tutabilen bir support. Stomaged, dediğim gibi hakkını veren bir orman ama benim şahsi Thaldrin- Dumble hayranlığım sebebiyle " out of best" kaldı ama hak ediyor. Fab meselesine gelince, ya bence Thaldrin'in potansiyeli daha yüksek ve hem bireysel hem takımsal daha uyumlu bir oyuncu ama bu sezon biraz sönük kaldı.

• o değil de serçe'ye n'oldu?

edit: xerxe.

• Anime

@flayeep
    Oyuncuların oylamaya eklenmesi için belli kriterlere uyması gerek, bu kriterler:
    Şampiyonluk Ligi 2016 Yaz Mevsimi’nin lig aşamasında en az 6 maç oynamış olması
    1-4 Aralık tarihleri arasında Barselona’daki etkinliğe katılabilecek olması
    17 yaşını geçmiş olması

Xerxe ve Holy bu sebeplerle yok. Xerxe olsa zaten ormanda seçilebilecek 2 oyuncu olurdu, seçimde rahatlama olurdu.

Tr'deki en iyi üst koridor oyuncusu olan Marshall da tekli dereceli'de yaptığı toxic davranışlar sebebiyle 1 sene uzaklaştırma almış.

• @CmmS ama lolpedia'da xerxe'yi ayrılmış gösteriyor. ama ayrılsa büyük sükse olurdu.

• Anime

Xerxe'nin yaşı tutmuyor. Ayrıldığına dair bir haber de görmedim.

• elwind top lane ne ya...

• @CmmS gibi yaptım ama fabfab yerine thaldrini seçtim çünkü seviyorum 😄 Botta daha dürüst davransaydım ben de zeitnot ve dumbleı seçerdim bireysel değerlendirirsek. Ayrıca rogu da sonlarda çok temiz oynadı. Zeitnot-Rogu ikilisi de seçilebilecek bir ikili. Cungulda xerxe yokken stomaged direk domine etmiş zaten doğal olarak. PANDAAĞ

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.