Kişiye özel indirimler

• Anime

Ne çıktı size? Ben bir tıkladım şok bıçaklı zed, başkasına tıkladım kod adı yasuo çıktı, ağlamak üzereyken diğer kostümler iyi çıktı. Özellikle Braum için RP çeksem mi diye düşünüyorum. Biraz para sıkıntısı yaşıyorum şu an yoksa düşünmeden Rp alırdım aslında. (Oyungezerden gelen RP ile de anahtar falan aldım, kendime ne kadar kızsam az ya.)
    0_1476991727499_Ashampoo_Snap_2016.10.20_22h27m53s_002_PVP-net İstemcisi.jpg

• braum'un en iyi skini bence dragonslayer. indirimi oranı da iyi hani. naçizane fikrim aralarından en çok oynadığın şampiyonlarınkileri al bence.

• Geek

Born 2 Sup. Karma, Bard ve Leona'yı alırım. Ama bende henüz Leona yok, kostüm için önce şampiyonu almam lazım. 😂 Ay İfriti Morg, Aslan Yürekli Braum, Fntic Janna ve Sakura Karma( Çingene Karma) var zaten, yani almayı düşünürsen Janna ve Braum için öneririm @flayeep ama Çingene Karma'dan memnun değilim ki o çıkan kostümü de Cass'e benziyor. 😂

alt metni

• @uyanneo hakaret kabul ederim. Biz "sa ela sa" demeyi traditional karma'dan ogrendik.

• Zebani alistar
    Sakura karma
    Boktan bi leona skini
    Irmak ruhu Nami
    Kırmızı morgana 😄

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.