Yeni support eşyaları

• +%10 iyileştirme ve kalkan
    özel aktif: 5500 menzildeki bir alanı hedefleyerek 2.5 saniye gecikme ile göklerden bir ışın aracılığıyla dost şampiyonlar 130 (dostun seviyesi başına +20) iyileştirme sağlar. bu esnada rakip şampiyonlar maksimum canlarının 10%'u kadar gerçek hasar alır ve rakip minionlar da 250 gerçek hasar alır (120 saniye)

özel aktif: dost şampiyon üzerinde kullanabiliyorsunuz (90 saniye).
    özel pasif: dost şampiyon yakınlarda ise +40 ilâve zırh ve +15% hareket hızı kazanıyor.
    özel pasif: ortağınız (aktif ettiğiniz şampiyon) yakınınızda ise ortağınızın rakip şampiyonlara uyguladğı hasarın 12%'si ile iyileştirir ve ortağınızın aldığı hasarın 12%'si size gerçek hasar olarak yansır (menzilli iseniz iyileştirme ve hasar yansıtma 50% azalır).

özel pasif: +20 öldürücülük.
    özel pasif: savaş dışı +20 hareket hızı.
    özel aktif - gecenin örtüsü: 1.5 saniye odaklanma sonrası rakibin uygulayacağı yeteneği bloklayan bir büyü kalkanı elde ediliyor. 10 saniye boyunca geçerli (30 saniye). odaklanma esnasında yürüyebiliyorsunuz.

konuşlandırıldığı yerdeki bütün ward ve gizli birimleri gösterir. kamuflajlanan (?) birimler de etkilenmekte.

dipnot: oyundaki düz zırh delme lethality (öldürücülük, katledici vb.) olarak güncellendi. yenilenen hali ile lethality iki şekilde işliyor olacak. size düz bir penetre sağlarken tamamlayıcı kısmı ise rakip şampiyonun seviyesi ile belirlenecek. düz penetrenin matematiği ise 0.4X + [((0.6X * Y)/18). x lethality, y şampiyon seviyesi.

• Ben pek beğenmedim açıkçası. Gelene kadar biraz daha değişir gibi geldi bana. Gerçi oynamadan bilemeyiz.

• Anime

Zırh delme, zırh deşme olarak değişti. (Tr çevirisi)

• Patates

tanky supportlar daha da efektif hale gelecek bu eşyalarla.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.