CC'de İken Yetenek Kullanma

• Anime

Bu bir süredir dikkatimi çeken ve hoş olmadığını düşündüğüm bir durum. Olay şu şekilde oluyor siz bir yeteneği rakip size cc atmadan önce basıyorsunuz, animasyondan dolayı yada rakip menzile girmediğinden dolayı yetenek hemen kullanılmıyor ve o esnada cc yeseniz bile yetenek kullanılıyor. Örnek vererek gitsem daha açıklayıcı olabilir:

• Geçen hafta tahm kench oynuyordum ve rakipte warwick vardı. Warwick'e 2 düz vuruş attım, benden uzaklaştı. Bende q yeteneğimle 3. yükü bıraktım ve warwick'i yutmak için w yeteneğim ile warwick'i hedef aldım. İşte o anda warwick ulti attı ve hemen ardından ben warwick'i yutmuş oldum. Yani warwick ultisinden saçma bulduğum bir şekilde kurtulmuş oldum.
    • Yine dün Orianna oynuyorum, rakipte Riven var. Riven ultimin tam ortasına oturmasına rağmen, 3 q yükünü peşpeşe bastığı için cc yemeden ultimden çıkmış oldu. (Ben çıldırdım tabi.)
    • Az önce de SKT-RNG maçlarından sonuncusunu izliyordum. Faker(Malzahar) MLXG(Lee Sin)'e ulti atıyor ama Lee sin ultisi ile Malzaharın ultisini bozuyor. Bu video'da 2:59 da başlayan TF'nin başında oluyor bu olay.

Son zamanlarda çok dikkatimi çekiyor bu olay ve oyunda çok büyük bir dengesizlik oluşturduğunu düşünüyorum. Riven'ın olayını zaten uzun zamandır biliyordum ama hiç başıma gelmemişti. Ama çok saçma bir durum, CC şampiyonların yeteneklerini engellemek için var. Engellemeyecekse CC'nin ne anlamı var? (konuyu panolara da açtım.)

• @CmmS Animasyon gecikmesi denilen olaydan bahsediyorsun sanıyorum

• Anime

@Cyber Rivenın olayı animasyon gecikmesi ama benim asıl vurgulamak istediğim o değil.Video'da söylediğim kısma bak.

• Bu mobaların vebası resmen. Sanırım hepsinde var bu olay.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.