İçimdeki Tanklaşma İsteği

• Anime

Az önce yine günlük win için botlarla oyuna girdim ve FULL AD Sion oynayım dedim ilk eşya olarak kanasusamışa tıkladım. Sorun şu ki eşyayı bitirir bitirmez donmuş yürek almaya başladım ve bunu koridora gidince fark ettim. Madem hasara yönelik olsun diye onu buzdoğan eldivenine çevirdim ve sonraki eşya olarak da Ruh Gömleğine başladım. Yine koridora giderken farkettim tabii.

Dayanamıyorum abi, tanki bir karakter varsa tank kasıyorum. Mesela Aramda millet tank karakterlere hiç tank kasmıyor ama ben tank kasmayayım desem bile dayanamayıp tanka dönüyorum yine.
    alt metni

• ben de böyleyim. İçimde ince bi öküzlük var. Bu durumlarda ortaya çıkıyor ve tanklaştıkca vahşileşiyorum

• Patates

bir benzeri olarak bende de APleşme isteği var, @ornithes ciğim sağolsun sorun etmez ama iyi bilir destek olsam da mid lane den önce rabadon'a koşuyorum.

• @sixbarrels ldsfgkjlşsd aynen. İçimize atıyoruz

• @CmmS Son zamanlarda takımın beni sup dan solo ya itmesinden dolayı tank herolara karşı gizli bir aşk besler oldum. Popy dir shen dir derken tank kastığım her hero da allah kitap demeden giresim geliyor bir de.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.