tuvalette keyifle oynanabilecek mobil oyunlar rehberi

• Patates

• "Balance" Güç sistemlerini dengelemek üzerine kurulmuş eğlenceli bir bulmaca oyunu, yerleşim yerlerine doğru miktarda enerji aktararak hayatı devam ettirebilmek amacıyla doğru santrallere doğru kablolama yöntemini kullanarak kendi çapımızda elektrik ile uğraşıyoruz, kimi zaman karşımıza çıkan engelleri alternatif yöntemler oluşturarak aşmamız gerekiyor.
      alt metni

• @sixbarrels görsele bak. google çerezlerinden

• Patates

"Rust Bucket" sıra tabanlı bir strateji oyunu, tek elinizle basitçe kaydırarak oynadığımız bu düşünme gücüne dayalı savaş oyununa strateji oluşturmadan bam bam bam niyetiyle girerseniz muhtemelen çok ilerleyemezsiniz, ben genel olarak eğlendim çeşitle yerlere bize eziyet olmasın diye checkpoint koymuşlar çok hoş olmuş.

• @sixbarrels alafranga tuvalette oynanıcak oyunlar*

• @ornithes buna katılıyorum. geçen alaturkada denedim, az daha 1.500 lira zarara giriyordum.

• Patates

"What The Hen!" oynamak için internet bağlantısı gerektiren düello tabanlı, 60'tan fazla karaktere sahip mizahi yönü çok kuvvetli, grafikleri güzel, basit ama detaylı ve aşırı eğlenceli bir kule savunma oyunu aynı zamanda geliştirici stüdyo tarafından tuvalette oynama onaylı bir oyun!

• Patates

"PinOut" ücretsiz ve reklamsız olarak oynanabilen harika renklendirme ve grafiksel tasarıma sahip olmasının yanı sıra müthiş ses efektleri ve oyun içi müzikleriyle tuvalete kapanmanızı sağlayabilir, oyunun atmosferi oldukça ilgi çekici şekilde neon renkler ve retro bir tarz ile oluşturulmuş, bildiğimiz tilt makinesini çok eğlenceli bir hale getirmiş, kesinlikle oynanması gerekir!

• @sixbarrels check point olayı sıkıntılı.

• Patates

@ggFlayeep checkpointler var bölüm aralarında kaldığın yerden devam ediyorsun

• @sixbarrels ben en son oynadığımda ücretli bir şeyler istiyordu.

• Patates

"Redungeon" 1 dakikadan fazla ölmeden oynayabildiğinizde kendinizi orta düzey bir oyuncu olarak görebileceğiniz bir arcade zindan oyunu. Sonsuz ve rasgele olarak oluşan, giderek zorlaşan zindanlarda, sizi durdurmak için dikkatle tasarlanmış düzinelerce karmaşık tuzaktan kaçınarak ilerlemeye çalışıyor ve ölüyorsunuz tekrar başlıyor ve tekrar ölüyorsunuz öle öle bitemiyorsunuz. Her seferinde farklı şeylerin önünze çıkıp sizi şaşırtmasından zevk almaya başlıyorsunuz sonunda :) ayrıca belirteyim piksel grafikler aşırı tatlı.

• Patates

@sixbarrels

Duet oyunu hem reflekslerinizi hem de aklınızı zorluyor (ama daha çok reflekslerinizi).
    Örneğin belli bir paterni ezberlemeniz gerekiyor, ardından da hızlıca uygulamanız. Alışana kadar her ne kadar zaman alsa ve stress yapsa da güzel bir oyun. Bölümü geçtikten sonraki başarı hissi işte tam da bu oyunda dürtülüyor. Tuvalette ne kadar oynanır bilmem ama sinirden klozete atmadığınız sürece sıkıntı yok.

Cevaplamak için giriş yapın

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.