tuvalette keyifle oynanabilecek mobil oyunlar rehberi

• Patates

• "Nonstop Knight": kendisi tek elle oynanmaya müsait ve sürekli devam eden aksiyonuyla keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. işinizi yaparken kürekle rakiplerinizin ağzına vurabilir böylece iki kat rahatlayabilirsiniz, bu süreçte kazandığınız itemlar da yanınıza kâr kalır.
      0_1475608035119_Adsızd.jpg

• "Jetpack Joyride": 2013 yılından beri oynayarak malum yerlerde ki vaktimi değerlendirdiğim aksiyon oyunu. Ekranın dilediğiniz yerine dokunarak sırtınıza taktığınız jetpack'inizi ateşliyor, yükselme ve alçalma hareketlerini sağlıyor ve olabildiğince mesafe katetmeye çalışıyorsunuz. Aksiyon esnasında topladığınız altınlarla çeşitli jetpackler, ekipmanlar ve kıyafetler açıp, ihtiyacınıza ya da göz zevkinize göre karakterinizi donatabilirsiniz. Oyun esnasında lazerlere ve füzelere dikkat edin yeter.

• "Soda Dungeon": piksel grafik , sıra tabanlı strateji , frp , başka bir açıklamaya gerek yok. benim oynadığım en keyifli mobil oyun buydu. bir kez olsun indirip denemenizi tavsiye ederim.

• "Pocket Trains": Sade , kolay , zevkli, piksel tabanlı demiryolu ticaret oyunu. Kendi demiryolu şirketinizi kuruyor tren satın alıyor, yeni yollar yaratıyor, geliştiriyor ve vagonları doğru yere doğru zamanda yetiştirmeye çalışıyorsunuz hem trenlerden daha rahatlatıcı ne var ki.
      izlenmelik trailer da atayım dursun, tavsiye ederim.

• "Swordigo" kahramanımızın, kılıç ve büyü yardımıyla zekice hazırlanmış stratejileri çözüp, rakiplerini elemesi gereken. Kolaydan zora doğru yol olan bir yapısı olan fantastik platform oyunu. Kadim kılıcın parçalarını bulup birleştirerek, baş düşmanınızı alt etmeniz gerekiyor. tuvalette başlamayın işiniz bitse de çıkmak istemezsiniz.

• "Tiki Taka World Soccer": ismini bir futbol stratejisineden alan piksel tabanlı futbol oyunu, kendi takımını kuruyor ve seçtiğin ülkenin en alt liginden başlayarak oynamaya devam ediyorsunuz, oyun mekanikleri çok hoşuma gitti benim, oldukça eğlenceli. maç süresi zannediyorum 3 ya da 4 dakika fix. takımınızı enerjik tuttuğunuz sürece size denk takımlara karşı kazanmak çok zor değil tabii doğru yerlere doğru transferleri yapmanız da gerekli para kazanarak.

• Bunlardan biri ' Temple Run 'idi. Zamanında benim tuvalet sırasında oynadığım oyun haline gelmişti. Sonra çok bozdu

• @sixbarrels bunu bir süre oynamıştım (bu hali değildi). Telefonumu oldukca ısıtıyor olması beni rahatsız etmişti ve oynamayı bırakıp silmiştim. Bana daha hafif şeyler lazım

• @sixbarrels anam çok tatlı. müziğinden tanıdım bir yerde oynamıştım da nerede.

• Geek

alt metni

Muazzam bir şey, bir futbolcu oluşturup kariyer basamaklarını tırmanıyorsunuz. Tek kötü yanı bir can bekleme/ doldurma meselesi olması. Belirli sayıda pozisyon oynadıktan sonra canınız bitince belirli bir süre beklemeniz gerekiyor. Ben şuan Madrid ve Milli takımda AMC/ AML oynuyorum mesela. 😂

• Tuhaf gelecek ama , Hearthstone 😄

Face Hunter ile tuvaleti bitirmeden rakibi yenme gibi speedrun denemeleri yapabilirsiniz 😛

• @Zangetsu Olum onda bişi yok ki...

Tutarsın sonuna kadar... XD

• @sixbarrels yüzünden yakında kimse tuvaletten çıkamıcak

• Patates

@ornithes içerikleri tamamen bilimsel olarak hazırlıyorum, deneyimlemeden buraya yazmıyorum, biraz zaman alsa da yavaş yavaş büyüyecek rehber.

• Patates

• "Balance" Güç sistemlerini dengelemek üzerine kurulmuş eğlenceli bir bulmaca oyunu, yerleşim yerlerine doğru miktarda enerji aktararak hayatı devam ettirebilmek amacıyla doğru santrallere doğru kablolama yöntemini kullanarak kendi çapımızda elektrik ile uğraşıyoruz, kimi zaman karşımıza çıkan engelleri alternatif yöntemler oluşturarak aşmamız gerekiyor.
      alt metni

• @sixbarrels görsele bak. google çerezlerinden

• Patates

"Rust Bucket" sıra tabanlı bir strateji oyunu, tek elinizle basitçe kaydırarak oynadığımız bu düşünme gücüne dayalı savaş oyununa strateji oluşturmadan bam bam bam niyetiyle girerseniz muhtemelen çok ilerleyemezsiniz, ben genel olarak eğlendim çeşitle yerlere bize eziyet olmasın diye checkpoint koymuşlar çok hoş olmuş.

• @sixbarrels alafranga tuvalette oynanıcak oyunlar*

• @ornithes buna katılıyorum. geçen alaturkada denedim, az daha 1.500 lira zarara giriyordum.

• Patates

"What The Hen!" oynamak için internet bağlantısı gerektiren düello tabanlı, 60'tan fazla karaktere sahip mizahi yönü çok kuvvetli, grafikleri güzel, basit ama detaylı ve aşırı eğlenceli bir kule savunma oyunu aynı zamanda geliştirici stüdyo tarafından tuvalette oynama onaylı bir oyun!

• Patates

"PinOut" ücretsiz ve reklamsız olarak oynanabilen harika renklendirme ve grafiksel tasarıma sahip olmasının yanı sıra müthiş ses efektleri ve oyun içi müzikleriyle tuvalete kapanmanızı sağlayabilir, oyunun atmosferi oldukça ilgi çekici şekilde neon renkler ve retro bir tarz ile oluşturulmuş, bildiğimiz tilt makinesini çok eğlenceli bir hale getirmiş, kesinlikle oynanması gerekir!

• @sixbarrels check point olayı sıkıntılı.

• Patates

@ggFlayeep checkpointler var bölüm aralarında kaldığın yerden devam ediyorsun

• @sixbarrels ben en son oynadığımda ücretli bir şeyler istiyordu.

• Patates

"Redungeon" 1 dakikadan fazla ölmeden oynayabildiğinizde kendinizi orta düzey bir oyuncu olarak görebileceğiniz bir arcade zindan oyunu. Sonsuz ve rasgele olarak oluşan, giderek zorlaşan zindanlarda, sizi durdurmak için dikkatle tasarlanmış düzinelerce karmaşık tuzaktan kaçınarak ilerlemeye çalışıyor ve ölüyorsunuz tekrar başlıyor ve tekrar ölüyorsunuz öle öle bitemiyorsunuz. Her seferinde farklı şeylerin önünze çıkıp sizi şaşırtmasından zevk almaya başlıyorsunuz sonunda 🙂 ayrıca belirteyim piksel grafikler aşırı tatlı.

• @sixbarrels

Duet oyunu hem reflekslerinizi hem de aklınızı zorluyor (ama daha çok reflekslerinizi).
    Örneğin belli bir paterni ezberlemeniz gerekiyor, ardından da hızlıca uygulamanız. Alışana kadar her ne kadar zaman alsa ve stress yapsa da güzel bir oyun. Bölümü geçtikten sonraki başarı hissi işte tam da bu oyunda dürtülüyor. Tuvalette ne kadar oynanır bilmem ama sinirden klozete atmadığınız sürece sıkıntı yok.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.