league of legends world championship 2016 • https://www.twitch.tv/riotgames
  https://www.twitch.tv/riotgamesturkish

  kanallarından canlı olarak izlenilebilecek turnuva.


 • Anime

  Ayrıca
  www.youtube.com/user/LoLChampSeries
  www.youtube.com/user/Lolespor
  kanallarından da canlı olarak izleyebilirsiniz. (1-2 dk. gecikme oluyor galiba youtube'da) • intz edg'yi yendi

  diyeceklerim bu kadar 😐

  ha bir de 0-3U


 • Anime

  Turnuva'da ne olur ne biter belli değil. SKT dışında tutarlı oynayan takım yok şu anda. ROX favori olarak gösteriliyordu ama çok tutarsız bir takım. SKT'yi nasıl yenmişler bilemiyorum. Normalde sadece Avrupa ve NA takımları bu tutarsızlığı gösterip maç verirlerdi ama bu sene hiç bir takım bir önceki mata oynadığı gibi oynamıyor. Başka maçı geçtim hiç bir takım aynı maçta, aynı düzeyde oynamaya devam edemiyor. (Şimdilik SKT dışında)

  Eğer takımlar bu şekilde oynamaya devam ederse Wildcard takımlarından ikisinin birden ikincilikle gruplardan çıktığını görebiliriz. Biraz açayım:

  • Albus'un çıkma şansı bayağı yüksek şu anda 1 maç kaybetti o da turnuvanın favorisi olarak gösterilen ROX'a karşı. Diğer maçı ise CLG karşısında kazandı. CLG ise G2'ya karşı çok da zorlanmadan maçı kazanmıştı. Dolayısıyla A grubunda durum şu şekilde: ROX>ANX>CLG>G2
  • INTZ'in bulunduğu C grubunda ise her takımın 1 galibiyeti ve 1 mağlubiyeti var. Bu C Grubundaki takımların dengesizliğini gösteriyor. Galibiyetlere göre sıralama bu grupra olmuyor ama şu anki oynayış tarzlarına göre durum şu şekilde: EDG>AHQ=INTZ>H2K Ama unutmamak lazım o kadar tutarsız oynuyor ki bu takımlar H2K'yı birinci, EDG'yi de sonuncu bile görebiliriz.

 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.