Worlds 2016: Zedd - Ignite

• Zedd = EU

Imagine Dragons = NA

Even in music NA beats EU

Checkmate scrubs

Bu yoruma bittim XD

Ayrıca , neden nefret ediyorlar anlamadım. Gerçekten hoş bir müzik olmuş ve Zedd gibi sanatçılara terfi ettik artık. 2 sene sonra daha ünlü sanatçılardan parçalar göreceğimiz konusunda şüphem yok.

Call of Duty , Eminem'i ... Battlefield'da Rihanna'yı alabiliyorsa biz de One Republic'i veya ne bileyim ... Wiz Khalifa'yı felan alırız ! Neden olmasın !?

• @Zangetsu rito parayı seviyor

Ayrıca çok fazla gereksiz drop.

• @Archerist Çok gereksiz drop ,
    Berbat animasyon ,
    Şarkı yavaş ,

Şarkılar ne zamandan beri analiz edip hate yapma aracı haline geldi ?

Şarkıyı dinlersin yani. Sözleri anlamlıdır sözlerine bakarsın. Ritmi iyidir mırıldanırsın. yoq qnq dropba$$ı berbat xde diye dislike yaparsan dinlemek için dinlemiyorsundur.

Imagine Dragons'da çok efsaneviydi ama bu müzik de gayet OP.

Üstelik hangimiz parayı sevmiyoruz ki ?

• @Archerist Çok fazla gereksiz drop u çözemedim hala. Adam EDM müzik yapıyor e normal abicim bu kadar fazla olması

• abi yapmayın. aşırı gereksiz dropu yok kanımca. son iki seneki temadan biraz farklı evet. şu an en popüler müzük türleri arasında ipi edm göğüsler veya, bence tek başına iktidar şu an. şarkı için melodiden çok sözlere odaklanmamız gerektiği kanısındayım. tabii kimimiz sırf melodi için müzik dinliyordur, kimimiz sözleri için kimimiz ise şarkı için.

riot her seferinde beklentileri yükseltmeyi sever. s3 animasyonu o kadar beğenildi ki topluluklar bir sonraki worlds'de de böyle animasyonlar görmek istedi. videodaki şampiyon-oyuncu betimlemesi gerçekten riot tarafından güzel bir jest. hangimizin favori oyuncusu yok ki? favorimize o yakıştırmayı görünce hangimiz coşku duymadık. riot insanları etkilemeyi ve kendine çekmeyi biliyor.

şarkı (her ne kadar edm olsa da işin içinde lirikâl bir olgu var) canlı performans için çok kısıtlayıcı bir parça. yani sanatçı riot adına birden fazla parça hazırlamış olsun. canlı performans sırasında temanın gidişatına göre devreye girecektir sanatçı ve yapıtı fakat ignite sanki pek o özelliği taşımıyor. şöyle ki; şarkının önceki şarkılara nazaran yükselten bir etkisi hemen hemen yok. sözler arası droplar ve nakarattakiler, belki nakarat yardımı ile akılda kalabilir fakat şarkı biraz basit kaçmış. lirikâl yapı olarak da önceki tema şarkılarına uzak kalmış. şu an bir yandan yazarken warriors'ı açtım. şarkı eşlik ettiriyor. sözlerini unutsam bile akılda bir şey canlandırıyor. hazırlanan klip de neticede beklentiyi karşılıyor. warriors'ı yemekteyken, ders çalışırken, otobüste giderken, koşarken söyleyebilirsiniz fakat ignite daha çok depar atmalık bir his uyandırıyor.

olm n'asıl bitireceğimi unuttum yazıyı. ben iptal.

edit: müzük

• @flayeep Worlds 2016: Zedd - Ignite içinde söyledi:

abi yapmayın. aşırı gereksiz dropu yok kanımca. son iki seneki temadan biraz farklı evet. şu an en popüler müzük türleri arasında ipi edm göğüsler veya, bence tek başına iktidar şu an. şarkı için melodiden çok sözlere odaklanmamız gerektiği kanısındayım. tabii kimimiz sırf melodi için müzik dinliyordur, kimimiz sözleri için kimimiz ise şarkı için.

Bahsetmek istediğim olay buydu tam da işte.

• @Zangetsu ben onu ne zaman yazdım hatırlamıyorum yahu slkşdklşasd.

• Warriors bundan çok daha güzeldi bence yauv. Gerçi edm falan sikko geliyor bana sevmiyorum ondan da olabilir.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.