Botlar vs Ben

• Anime

alt metni
    Dikkat: Bu biraz ağlama biraz da boş sohbet konusudur. Öğretici veya bilgilendirici bir şey aramayın. Gifler de konu dolu gözüksün diye, takılmayın.

alt metni
    Yaklaşık 1 aydır falan Pvp olan hangi moda girersem gireyim ya kaybediyorum, ya ping çıkıyor keyif alamıyorum. Hatta dün elektrikler kesildi afk kalmış oldum. En azından günlük win'i alayım diye botlarla oynamaya başladım. Şunu farkettim, artık hiç PVP giresim gelmiyor. Koridor sıkıntısı yok, takım kompozisyonu düşünmek yok, hangi eşyayı alsam derdi yok, yanıma gelen vayne'i nasıl korurum derdi yok ve kaybetmek olası değil.(Kendimi kandırırken ben)

0_1474749801838_Ashampoo_Snap_2016.09.24_23h20m22s_001_.jpg
    Az önce botlara 2 kere peş peşe Penta attım da aklıma geldi, PvP oynuyor olsam bırak penta atmayı Jinx oynamam bile olası değil. Çünkü biliyorum ki bana nişancı rolü kalsa ve Jinx alsam o koridoru kaybedeceğim; çünkü kaçma mekaniği olmayan şampiyonlarla oynarken gereğinden fazla korkak oynuyorum ve bir de adc isem bunu daha da abartıyorum. Çünkü biliyorum ki ben korkak oynamasam çok kez ölecek ve takımdan laf yiyeceğim ve ayrıca oyundan gram zevk almayacağım.

alt metni
    Ben bir süre daha botlarla oynamaya devam etmeyi düşünüyorum.

• Formdan düşmek gibi bi sıkıntı olmasa botlar harika. Flame yok bir şey yok. 0 stres.

• yakın bir arkadaşınla custom 5v5 veya 1v1 oynayarak bu sıkıntını giderebileceğine inanıyorum. veyahut, öğretici videolar ile ilk adımı atabilirsin.

kötü davranış sonrası oyundan düşmen daha doğrusu o modunu kaybetmek doğal bir şey. oyuna girer girmez herkesi susturabilirsin.

• Anime

@flayeep Ben zaten oyunu oynamaktan daha çok video izliyorum. Ama beceri denilen bir şey var bu oyunda, işte bende o yok.

Oyuna girer girmez herkesi susturmayı doğru bulmuyorum ama en ufak gerginlik oluşacak gibi olduğunda o kişiyi/kişileri susturuyorum.

5v5 girecek kadar kişi toplamam olası değil, 1v1 ara sıra bazı arkadaşlarımla oynuyorum zaten.

Ev arkadaşım çağırırsa onunla girerim yoksa belki aram. O kadar yani. (Hoş aramda da yeniliyorum da olsun. ) 3 Sorunum var şu anda; ilki kendime güvenmemem, ikincisi teknik sorunlardan(ping, elektrik vs.) korkmam, üçüncüsü de nişancı oynayan kişilere uyuz olmaya başlamam. Kendime güvenim arada geliyor ama diğer iki sorunun çözümü şimdilik yok gibi.

• Orada çözülemeyecek tek şey teknik sorunlar. Kalanları çok rahat atlatırsın yauv. Bir de mid veya adc oynamadıkça beceriye gerek yok, kafayla bir yere kadar gider, bence takma kafana 😄

• @CmmS ya sizin server custom cenneti. lobbyden girebilirsin veya chat roomlardan oyuncu çağırabilirsin.

• @CmmS neden kendine güvenin yok?

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.