Kog'maw Rework'ü Geri Alınıyor

• Anime

Orjinal Konu: http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/NZK9A5NP-upcoming-kogmaw-changes

Riot Axes Kog'maw rework öncesi halinden şuanki haline kıyasla daha memnun olduklarını sebepleriyle birlikte anlatmış ve W(Biyo-Büyü Salvosu) yeteneğinin rework öncesi haline getirileceğini söylemiş.

Riot Axes gönderisinde W yeteneği dışındaki yeteneklerle ilgili birşey söylememiş ama Riot Scarizard Q(Ölümün Salyaları) yeteneğinin de geri alınacağını bildirmiş.

E(Hiçlikten Sızan) ve R(Canlı Havan) yeteneklerinin çok büyük bir değişiklik geçirmemiş olduğunu ve Q,W yeteneklerine göre tekrar dengeleneceğini düşünürsek Rework geri alınmış oluyor. Yani Riot ilk defa bir şampiyona yaptığı rework'ü kaldırmış oluyor.

Benim görüşüm olumlu yönde çünkü hiçbirşey yapmadan sadece w basıp bekleyerek rakibi eriten bir şampiyona olumlu bakamıyorum. Kog'maw şu anda koridor aşamasını geçtikten sonra oynaması en kolay şampiyon çünkü HİÇ mekaniği yok. Rakipte olması bu yüzden sinir bozucu. Kendi takımında olması da şu yüzden sinir bozucu: kog'maw hiçbir şey yapmazken takımın onu korumak için herşeyi yapması gerekiyor aksi halde şampiyon çöp oluyor. (Bir kog'maw bir de vayne oyuncularını uyuz oluyorum.)

• Patates

Bencede iyi olucak mekaniksiz bir karakterdi çünkü.Bu arada yazıyı aldım paylaşçam bilgi sahibi olunsun az da prim kasarım 🙂

• Steam

@CmmS Bence komple KogMaw geri alınsın. 😂 Çok aptal bir karakter, ne marksman tipi var ne oyuna uygun bir tipi var.

• Anime

@uyanneo Zaten nişancı rolünden başka role aktarılabilirmiş ileriki zamanlarda.(Bknz. Twisted fate) Ama şimdilik sadece rework geri alınıyor.

• Patates

@uyanneo Corki de karakter ap vuruyor 😄

• Anime

@MafyaW54 corki'nin gerçek hasarı'nı ap'ye çevirmeseler Ap hasarı çok değildi aslında. O değişmeden önce çok fazla corki oynuyordum, değiştikten sonra bir türlü alışamadım o hasara. Son vuruş kaçırmadığım tek şampiyondu, değişiklik sonrası diğer şampiyonlar gibi olmaya başladı. Çünkü şampiyonun hissiyatı değişti bende.

• NOLUR MORDEKAISER'İ GERİ ALSINLAR NE OLUR LÜTFEEN

• Steam

@CmmS Rica ediyorum aktarılsın ya ki TF benim gözümde gönlümde hala bir marksmandır... Çok severim, çok oynamam. 😂

Cevaplamak için giriş yapın

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Benzer Başlıklar

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.