Haftalık Kostüm Rotasyonu

• Anime

Tüm şampiyonların açık olduğu LoL Cafe sistemi, Haftalık Kostüm Rotasyonu’yla yenilendi! Artık LoL Cafe üyesi internet kafelerde, her hafta senin için seçtiğimiz 10 kostümü deneyebileceksin!
    Yenilenen LoL Cafe’lerde seni bekleyen özellikler şunlar:

• Haftalık Kostüm Rotasyonu: Yalnızca LoL Cafe sistemine özgü bu özellikle, her hafta 10 kostümü deneyebilirsin.
    • LoL’ü tüm şampiyonlar açık olarak oyna: LoL Cafe’lerde oynadığın oyunlarda, League of Legends’daki tüm şampiyonlar açılır ve LoL Cafe’de bulunduğun sürece açık kalır.
    • %20 IP ve %10 XP Takviyesi: League of Legends deneyimini LoL Cafe’lerde yaşayarak %20 IP ve %10 XP takviyesi kazanırsın. Böylelikle hem daha hızlı seviye atlarsın hem de beğendiğin şampiyonlara daha çabuk sahip olursun.

LoL Cafe sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sana en yakın LoL Cafe’nin yerini öğrenmek için riot.com/lolcafe adresini ziyaret edebilir, bu haftanın LoL Cafe Haftalık Kostüm Rotasyonu'nu görmek için buraya tıklayabilirsin.

• Patates

Çok saçma bence biz skinlere para verelim onlar beleşe oynasın oh ne güzel dünya ya.

• @MafyaW54 Bence hiç saçma değil zaten lol cafe biraz fazla pahalıydı bu sistemi getirerek pahalı olmasının bir avantaji bence saçma değil adam dener eğer severse riot çeker 1 kişi böle düşünür 50bin kişi olur hepsi en az 24tlilk riot çekse 50.000 çarpı 24 1.200.000 tl ediyor az parada değil ha :).

• Patates

diyorsun yani 😄

• tabi :D.

Cevaplamak için giriş yapın

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Benzer Başlıklar

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.