Pazar günü Novalitik Maceralar ...

• -1.Oyun-

Bugün oturduğum kasanın durduk yere arıza çıkarması sebebiyle sinirliydim. Oyunda devamlı disconnectler yaşanıyordu ve ben biraz geç bağlanıyordum. Haritaya bakıyorum , Battlefield of Eternals. En oynayamadığım haritalardan biridir. Bu sebeple biraz da canım sıkılmıştı. Sanırım 4 dakikadır yüklenme ekranındaydım. Oyuna geri döndüğümde ise ilginç bir şekilde takımımız kazanma noktasındaydı ve Core'a ulaşmışlardı. TAB'e bastığımda çok ilginç bir şeyle karşılaştım. Yerime geçen bot , 6 Kill / 2 Death skoru ile oynuyordu. Şaşırdım 😄 BOT'um bile oynuyor bea gibisinden biraz böbürlendim 😛 sonra devam ettik. Ben backdoor çabaları , ama işte maalesef şu Eternal'a hiç saldırmadı bizim takımımız. (Genelde öyle olur.) Bu sebeple 2 defa üst üste rakip Immortal'ın gazabına uğradık ve biz de Core'a dek itildik. Ve sonra ne mi oldu ? En son itişimizde Core'un canı %6'ydı. Ama gelip bize ace attılar. Sonra hepimiz geri döndük ama onlar çoktan üçüncü Immortal'ı çıkarmıştı bile. Ne mi oldu ? Tabii ki alacağımız oyunu kaybettik.

-2.Oyun-

Bu sefer cidden sinirlendim ve deep freeze'i açıp oyunu sildim. Kapatıp yeniden yükledim , işe yaradı gibiydi. Oyun eskisi gibi çökmüyordu ama bariz bir lag vardı. Harita bu sefer Blackheart's Bay'di. Ha bu arada Valla main bir arkadaşımla oynuyoruz. Neyse , lag yine biraz fazla ben her zamanki gibi ön safhalarda görünmez bir şekilde bekliyorum. Valla ile düşmanlara çöktük. İlk bir kaç skoru biz aldık. Sonra ben roam atmaya başlayıp tek tek tenhada yakaladıklarımı kesmeye başladım. Hem de o lagla .... 1 , 2 , 5 derken skorum 8/0'a ulaştı. İnanamadım , ben bu lagla LoL'de oynasam şimdiye 0/12'yi bulmuştum dedim. Devam ediyorum , Triple Tap açık. Altınları ödediğimiz yerde sıklıkla dolaşıyorum i oraya giden kim varsa ; Sgt.Hammer olsun , Raynor olsun , Tychus olsun hepsini tek tek Semih gibi yakalayıp gönderiyordum 😄 E tabii ki de skor artıyordu. En son 13/0'dım ama lag'ın azizliğine uğrayıp kule altına girdim ve sağolsun karşı Nova durmadı beni kesti 😄 Yine aynı taktik , ön cephelerde dolaştım ve saldırıyı başlatıp girdim. Gerçi bulduğumu E + W + Q + R ile anında kesiyordum ama TF'lerde takım arkadaşlarımdan asist aldığım da oluyordu. En son kazandık tabii ki oyunu.

-3.Oyun-

Ve en son oyunum. Harita Eternal Shrines. Nefret ettiğim bir haritaydı. Ama takımımız sağlamdı. Her zamanki taktikle ben rakipleri avlarken Valla da koridorları itiyordu. Bu sefer önceki oyunlarım gibi olmadı. Takım arkadaşlarım Shrine'lara önem verdi ve çoğunlukla Punisher'ları biz aldık. Mortar Punisher ile zaten üstü iyice yarmıştık. Ara sıra aldığımız diğer Punisher'lar da tuz biber olmuştu. Fakat bir an vardı ki unutulmazdı. Orta koridorda takım savaşı başlamıştı. Valla stunu ile girmişti ve ben direk kombolarımla TF'ye daldım. Q + W + E artık ne bulursam boşaltmıştım. En sonunda QUAD KILL yazdı. Takımca aldığımızı düşündük ama o merakla TAB'a bastım. En son skorum 6.45 civarıydı. Bir baktığımda 10.45'lere yükselmişti. Evet , Quad Kill'in hepsini ben almıştım 😄 Böylece Nova ile ilk Quad'ımı da atmış oldum. Oyunu mu ? Tabii ki de kazandık. En son Frozen Punisher ile Core'u yardık ve bitirdik.

Kısaca Pazar günü tüm karakterler açıkken Nova ile yaşadığım son maceralar bunlardı 🙂 Şimdi Nova için para biriktiriyorum. Azıcık kaldı zaten , umarım 7.000 Gold'u çabuk yapabilirim ^^

• Valla bende lolden sıkıldım bu ara ets2 ye sardım

• @sinanw Yanlış kişiye denk geldin. Simülasyonlardan nefret ederim 😄 (MLG ve DLC Simulator hariç , onlar MLG çünkü.)

• @Zangetsu Zevk meselesi 🙂

• euro truck candır. Tek masrafı 200 liraya bi dfgt almak 2. el temiz. Ondan sonra baya eğlenceli

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.