Zangetsu'nun HOTS kapısından girişi ...

• League of Legends'ı bıraktığından beri yeni bir arayışa çıkan Zangetsu , aklına Heroes of the Storm'u getirir. Neden olmasın !? der. Ve internet cafede bu sefer LoL oynamak yerine HotS'u indirir. Oynanabilir seviyeye gelmesi yarım saat kadar sürer ve Zangetsu , eğitimini tamamladıktan sonra oyuna başlar.

Kerrigan'ı gözüne kestirir. Hem kolay bir Assassin , hem de en sevdiği 10 oyunun arasında olan Starcraft evreninden biri. Neden olmasın ki ?

İlk defa A.I oyuna girer çünkü oyuna yeni yeni alışmıştır. Gerçi DotA Allstars modlarını yalayıp yuttuğu için bu harita ona hiç yabancı gelmemişti. Keep , Mana Well , Shrine hepsi alışık olduğu terim ve mekaniklerdi ki bir A.I oyununda oyunu kavradı. Ayrıca Kerrigan'ı sevmişti ...

İlk Quick Game oyunu maalesef DEFEAT oldu. Karşı takımın kendilerini tilt etmesi , 5v1 baskınları başarıyla uygulaması ve Garden Terror'ları sürekli onların elinde tutması onlar için iyi olmadı ve kaybettiler. Ama ikinci Quick Game , zafer ile sonuçlandı. Ve üçüncüsü de ... derken Zangetsu rahat 7'nin üzerinde oyun oynamıştı. Daha da oynardı ama parası daha fazla oynamasına engel oldu. Ama Zangetsu sinsice bir plan yaptı. Oyunu 😄 yerine 😧 klasörüne yerleştirdi. Böylece ne zaman gelse oynayabilecekti. Hem de sıfırdan indirmeden.

Ama Zangetsu , oyunu sevmişti. Bayılmıştı ... ve yeni gelecek bilgisayarında mutlaka HotS bulunacaktı.

Şu an Jaina ve Nova için Gold biriktirmekte ...

...

Evet kısaca HOTS'a başlayış hikayem 😄 Artık bu kategoride ben de varım ^^

• Nick'ine Bakmadım Part'ın Sonunda Sen Olduğunu Anladım 😄 HOTS'a Evden Başlamıştım Fakat Beğenmedim Sanırım Mekanikleri Yabancı Geldi Dota Oyuncusu Olmadığım İçin

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.