CmmS vs. TT203 !

• TT203 kendinden emindi. Zangetsu'nun kışkırtmalarıyla vs atmayı kabul etti. CmmS ilk daveti bekliyordu ve beklenen davet geldi. Maç başladı ...

İlk maç , CmmS kazanacağından emindi. Alexstazsa'sı büyük avantajdı çünkü.

alt text

Ve öyle de oldu. CmmS ağır bir mücadele sonucu Alexstrazsa'nın yardımıyla TT203'ü 1-0 mağlup etti. (TT203 ; Legendary yoktu , rövanş ! canlarını çalmıştı bile.*)

alt text

Ve ikinci round.

CmmS aynı deste ile girdi ama TT203 büyük kozu olan yoğurt deck'i ile girdi. (a.k.a Yogg-Saron deck) CmmS yine Alexstrazsa ve Justicar gibi güçlü Legendary kartları ile TT203'ü ikinci kez mağlup etmek üzereydi ki , TT203 başarılı şekilde Fireball , Spellslinger , Freeze cardları ile rakip Legendary lerin hepsini püskürttü. Ama ne yaptıysa 10 civarı can ile kalmıştı. Durum umutsuz görünüyordu ... ve o an TT203 , BELIEVE IN ME! deyip yoğurdunu (Yogg-Saron) masaya sürdü. Şpeller havada uçuştu , ve karşı rakibin minyonları bertaraf olmuş , CmmS'ın ise canı önemli ölçüde azalmıştı. Üstelik , kartları da tükenmişti. Son çare Ysera ile birlikte reveal kartları attı ve elini doldurdu ama destede kart yoktu ve Fatique ile canı 6'lara düştü. En sonunda , TT203 , İçe Block secretini attı , ve Ysera'nın özel dream kardını atmasını bekledi. Öyle de oldu. CmmS elinde kalan tüm minyonları oynayıp Ysera Awakens kardını oynadı. Ama dikkat etmediği bir sorun vardı ; kendi canı Fatique yüzünden 2 kalmıştı ve spell gerçekleştiği an , İçe Block devreye girdi ve TT203'ü korudu. CmmS ise 4 hasarı almış ve Uther'ının patlayışını izlemişti. TT203 , efsanevi VIR şekilde durumu 1-1 eşitlemenin guruyla oyundan çıkmıştı.

alt text

• Anime

Lan ya XD

O değil de ben bütün wild cardlarını parçaladım. wild'daki destelerle kapışma şansı olan tek destem bu.

• Hımmmmmmm pekiiiiiii anladım mmmmm anlamadı

• Anime

tt203 ile vs attık da. Best of 2 yaptık, ikimiz de best çıktık :u

• Tamam bi ara bana oyunu öğretin

• Anime

@Archerist Eskiden hazırlamış olduğum şöyle bir konu var:
    http://timuu.com/topic/86

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.