Legendary eksikliği sorunsalı

• Sende ancak 2-3 Legendary varken karşındaki adamın sadece bir destesinde 5+ Legendary bulunması ... gerçekten çok ilginç bir durumdur 😕 XD

@TT203

• @Zangetsu +12 pls

• Anime

Efsane çokluğu kazanmayı çok üst derecede etkileyen bir şey değil. Öyle bir durum olsa zaten profesyonel oyuncular çoğunluğu efsane olan desteler kurup oyun oynarlardı. En basitinden şuanda metanın en üstünde yer alan Agro shaman destesinde sadece 1 tane efsane kart yer alıyor onu da isteğe başlı olarak desteye koyuyorsun.

Oyuna başlayalı çok olmamış olan çoğu kişi senin dediğin durumla karşılaşıyor ve kaybetmelerini buna bağlıyorlar. Ama aslında bu tamamen onların o kartlar karşısında ne yapmaları gerektiğini bilmemelerinden kaynaklanıyor.

Başka bir açıdan bakacak olursak: Sende 2-3 efsane varken rakipte 5+ efsane varsa o adam oyuna ya senden daha çok emek harcamıştır, ya başarılı bir oyuncudur yada çok çok şanslıdır. Deste satın almış olma ihtimali de var ama ciddi bir tecrübe kazanmamış kimse hearthstone'a para vermez. (Desteler aşırı pahalı çünkü.)

Ben efsane kartlardan çok solo play'den çıkan kartlarla oynayamamaktan rahatsız oluyorum. Bir ayak için 700 altın vermek çok zor oluyor ve o kartları elde etmenin başka yolu yok. (Satın almak dışında) En basitinden Priest'in Entomb kartı hem çok kuvvetli hem de manası çok az ama bu kartı kullanamamak çok sıkıntılı bir durum.

• @CmmS Soloları bitirmek şart 😕 LoE (League of Explorers) için para biriktiriyorum ama daha 2 ayak (wing) var. 1-2 aya zaten yeni adventure pack gelecek...

• Anime

Aynen işte sololar sıkıntı. bende sadece onlara para biriktiriyorum ama çok yavaş oluyor. Haziran bitmeden LoE'den 2 ayak daha bitrimeyi hedefliyorum. (1 ayak açtım sadece ondan 😢 )

• O zaman daha çok pratik yapıcaz ! ^^ TT ile oyun ata ata kendimi geliştiririm ben herhalde.

Senin battletag neydi @CmmS ?

• Anime

mahocan#2491

• @CmmS *gönderildi

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.