Steam Controller

• Steam Controller ve Steam Machine gibi ürünlere yönelen Valve, resmi kanalı üzerinden yaptığı bir güncellemede şu ana kadar tam yarım milyon adet Steam Controller sattığını duyurdu.

Oyuncular tarafından PC’ye bağlanan Steam Controller ürünleri, bilgisayarınızı tıpkı PlayStation ya da Xbox gibi bir konsolmuşgibi kullanabilmenizi sağlıyor. Bilgisayar oyunculuğunun bitmediğini kanıtlayan bu durum, oyuncuları da konsol yerine PC’ye yönelmelerine sebep oluyor. Bir dönem oldukça kızışan konsol ve PC arasındaki rekabet ise, Steam’in bu tarz donanım işine girmesiyle PC lehine rüzgarın yönünü değiştiriyor.

webrazzi

• Anime

Korsan bitmedikçe konsol her zaman bir adım önde olacaktır en azından oyun şirketleri için. Yoksa PC gibi bir platform her türlü daha iyi. Konsol iyi diye ısrar edenlere anlam vermiyorum zaten.

• @CmmS Ben ikisinin farklı tadı olduğunu düşünüyorum. Kendi düşünceme göre karşılaştırmak yanlış olabilir.

• Görsel:

0_1465138879998_image.jpeg

• @ornithes bence gayet güzel bi tasarimi var

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.