Hareket Hızı değişiklikleri

• atiklik'teki mvsp hızı 6.11 ile azaltılırken tabi'de ve merkür'de bazı değişiklikler yapıldı. daha doğrusu merkür'deki değişiklik önceki patchlere dayanıyor.

• atiklik artık +10 mvsp ve %25 yavaşlatmalara karşı direnç veriyor. (900 G)

• tabi + 30 zırh ve yaklaşık %12 düz vuruş direnci veriyor. (1,1 k g)

• merkür ise +25 mr ve %30 tenacity (azim) veriyor. (1,1 k g)

durum böyleyken mobil oynamayı seven supportları için biraz itemizationa yönelmeye itiyor. nerf sonrası hâlâ tercihinde olan oyuncular da elbet olacaktır. gerek fiyatı, gerek rakip takım kompozisyonu açısından da tercih edilebilir.

diğer laneler için ise belirli picklere entegre edilen bir itemdı atiklik. jhin geldiğinde recommendedlarında atiklik alınması belirtiliyordu. bu değişiklik ile kaçma yeteneği olmayan jihn ve jhin gibi şampiyonların tercihinde olabilen bu item yerine farklı varyasyonlara yöneleceğini düşünüyorum.

siz bu değişiklikler hakkında ne düşünüyorsunuz? ufak bir poll da yaptım communitynin düşüncesini ölçmek istiyorum.

• İyi oldu bir el atılması. ADC'lerin bile atiklik aldığını görmeye başlamıştık. Ben fiyatı artmadığı için genel olarak atiklikten devam etmeyi düşünüyorum şu anlık bakalım görelim.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.