varus'a kostüm yapma fikrini ortaya atan kişi

• zamanında bunu lux için de yapmıştır.

• aynı artist mi?

• @flayeep aslında artist kısmını eleştirmiyorum. Varus ve Lux'ın yeterisi kadar kostümü olmasına rağmen bunlar hiçbir zaman unutulmuyor. Bunu anlayamıyorum.

• Anime

Bazı şampiyonlara kostüm yapmak daha basitken bazılarına daha zor. Mesela zac'e kostüm yapmak zor çünkü konseptindeki esneme olayı,sekme olayı, parçalanma olayı gibi durumlardan dolayı yapılacak kostümlerle düzgün efektler koymak zor olur. Havuz partisi zac kostümünü bile çok uzun süre yapmamak için diretti Riot ama o kadar uzun süre Zac'e kostüm çıkmayınca mecbur yaptılar. (Magma zed fikri vardı bir de piyasa da o nasıl olur bilmem)
    Yetenekleri daha net olan şampiyonlara kostüm yapmak daha basit oluyor. Riot da akıllarına gelen konseptleri uyguluyor. @ornithes hangi şampiyona kostüm beklediğini merak ettim. 🐒

• @CmmS Jinx mesela. Evet son zamanda çıktı kostüm fakat böyle adam gibi bir şey yapmadılar. Bard pek oynamıyorum fakat yaratıcı fikirlere çok açık bir şampiyon. Bu zamana kadar çıkan kostümleri başarılı fakat daha da çoğaltılabilir. Şuan için aklıma bunlar geldi

• Anime

Onlara kadar kostüm bekleyen şampiyon çok ya. Mesela Mordekaiser'in 1 tane bile güzel denilebilecek kostümü yok. Nami, Rengar, Nautilus, Xerath, Talon, Yorick, Jarvan IV, Swain, Kartush ve Jax da bu şampiyonlar arasında. Kostümleri var ama efektli, aldığına değecek kostümleri yok. Bir de belli başlı zamanlarda satılan kostümleri saymazsak bu liste 6-7 katına çıkacaktır. Jinx için de durum bu.

Eski kostümlerin hepsine görsel yenileme gelse bu sorun bayağı azalacak aslında. Muhteşem Twisted Fate de 1820 RP ve Ejderha Terbiyecisi Tristana da. Bu iki kostüm arasından kimse parasını Muhteşem TF'ye vermek istemez. Ama İtfayeci Tristana, Tristana güncellemelerinden sonra çok güzel bir kostüm oldu. İtfayeci mi Ejderha Terbiyecisi mi seçimi tamamen kişisel zevke kalıyor. Kostümleri bu şekilde yenileyebilecek iken, Riot'un rework vs. olmadıkça bu kostümlere dokunmaması üzücü. Yeni tasarım teması düşünmek yerine elindekileri değerlendirse daha iyi olacak. Böylece yeni şampiyonlara da daha hızlı kostümler gelmiş olacaktır.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.