Nolacak bu Alistar'ın hali

• Sağdan soldan vurdular nerfü. Şampiyon ne olacağını şaşırdı. Oynayanların yarısı yıldırım yarısı dmg reduction yarısı heal/shield buffıyla giriyor. Item build o kadar sarsılmasa da sizin favori alistarınız hangisi?

Yıldırımlı olanı denedim gerçekten başarılı. Agresif oynarken on numara.
    Dmg reduction zaten güzel kabiliyet. Garanti seçim.
    Heal/shield zımbırtısı bitti sanırım. Malum zaten support itemlarını tamamlamıyoruz. Solari için değer mi?

Benim şu anki eğlencem yıldırım girip solari+frozen/buhurdanlık+buhurdanlık/frozen kasmak. Varsa daha iyi buildiniz bu konuya bekleriz.

• support itemını neden tamamlamıyorsunuz?

• @flayeep israf 😄

• Oynayanların yarısı yıldırım yarısı dmg reduction yarısı heal/shield buffıyla giriyor.

%150?

• @Archerist ilk kim o gereksiz yere bakacak diyordum çok sürmedi :))))

• Anime

Ben hasar düşürme ile giriyorum.
    Eğer çok hızlı bir şekilde ve daha çok tank olmam gerktiğini düşünürsem ekinonks'un gözü, diğer durumlarda dağın sureti ilk eşya oluyor. Ekinoksun gözü aldıysam full tank dizilimiyle oynuyorum. Öteki türlü tank ve destek eşyaları karışık alıyorum. Yanımda ev arkadaşım varsa merkürün çizmeleri alıp mide vs. gank atıyorum yoksa duruma göre atiklik çizmeleri, merkürün adımları yada ninja tabisi tercih ediyorum.

• En iyi Alistar ölmeyen Alistardır.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.