Deste Konseptleri

• Anime

Uzun bir aradan sonra kısa da olsa bir yazı yazmaya karar verdim. Konu olarak da turnuva maçları, yayınlar, youtube gibi yerlerde çok çok kullanılan deste konseptlerinden bahsetmeye karar verdim.

Bu yazı güvenli bir yere taşındı: https://baraka.space/hearthstone-deste-konseptleri/

• Ben agro destelerini direk minyona odaklanarak atlatabiliyorum şu an için. Zaten Mage oynadığım için Fireblast yeteneği bunu yapmama yardımcı oluyor. Bir de en başta Inspire yeteneği olan 2 manalık bir kartım var adını unuttum. Her Fireball ile bir minyona vurunca zaten o minyon da güçleniyor. Onunla da erken koyduğu minyonları temizleyebiliyorum. Her zaman Flamestrike bulundururum. Adam tüm kartlarını kullanıp minyonlarını sürüyor canımı indiriyor veya minyonlarımı kesiyor. Direk minyonlarımı feda edip karşı minyonların canlarını 4'e düşürüyorum sonra da FS kullanıp 4-5 kadar minyonu temizliyorum. Ardından zaten OTK yapma şansım yüksek oluyor eğer adamın destesinde güçlü kart kalmamışsa.

Şu an ne konsept kullandığımı bilmiyorum açıkçası 😄 OTK'ye de oynuyorum , Combo da kullanıyorum , çok birazcık Control de yapıyorum. Artık karma bir teknik nereye kadar sürerse yapacağız 😄

• Geek

@cmms Yav bu da çok iyi.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.