Vatan Computer'da Overwatch buldum. Babam ile aramdaki diyalog ; [Zangetsusal Maceralar]

• Evet bu Pazar bir AVM'ye gittik Vatan bayiisi vardı. Buradan başlayalım dedim mırın kırın etti babam tamam dedi girdik içeriye. Tabii gözüm oyunlara çarptı ama pek bakmadım. Çünkü Cloud9 sponsorlu Logitech ürünleri beni ayartmıştı. (Favori takımımdır ❤) Her neyse PC için RAM , ekran kartı felan bakıyorum ama tuzlu tabii ki. En son kasalara baktım kendime ideal kasayı buldum. Tamam dedim biriktirme + bayram + karne torpiliyle okuturum ben bu kasayı , her neyse işte Zamzung standlarına , TV2lere felan bakındık çıkıcaz artık , oyun standına bakayım dedim neler var neler yok belki COD BO3 varsa alırım diye düşündüm. Ama standın üstüne bir baktım ne göreyim ? OVERWATCH ! Hem de Origins Edition. Tabii direk OHA BURADA VAR MIYMIŞ diye mağazada bağırdım , kutuyu öptüm içimden ahh işte buradasın bebeğim diye mırıldandım babamdan bir fırça laf yedim tabii. Bakınıyorum kutuya , babam da bi göz attı baktı 219 TL. Dedi ben buna para vermem. Ben de çıldırdım tabii , baba yani güzel oyun bu dedim anlattım oyunu vs. babam tabii 45 yaşında adam nereden bilsin Overwatch'ı. İşte hevesle çıktım dükkandan babamın fikri sabitti.

Babam genelde korsan varken oyun niye alayım düşüncesinde. Tabii ben anlatamıyorum neden oyun almak iyidir diye maalesef , sizin gözünüzü böyle boyuyorlar muhabbeti felan yapıyor. Ben de dedim baba sen sigaraya haftada 40 TL veriyorsun ama dedi o da benim zevkim ben de direk yanıtladım oyun da benim zevkim diye. Sonra bayrakları biraz yarıya indirdi valla ben o oyunu almam ama yazın çalışırsan bir yerde aylık maaşınla istediğini alırsın hiçbirimiz de laf etmeyiz dedi. Benim de aklıma yattı , amcam Arçelik bayiisi müdürü. Orada çalıştıracaklar büyük ihtimalle. Aylık 300-400 TL alırsın dedi babam ben de geri çeviremedim tabii.

Kısacası arkadaşlar , yazın Zangetsu arkadaşınız biraz ter dökecek 😞 ama elde edeceği büyük ödül altından bile daha değerli olacak 😂

• 2015 LoL Worlds'ün izlenme istatistiklerini gösterseydin? Ben gösterdim babam "hastiiiir" diye iç geçirdi böyle.

• @Zangetsu 300-400 mü? Yapma git bi yerde amelelik yap daha fazla kazanırsın 😄

• @CyberBully Kas yok bende maalesef 😕 limitim 30 kilo .__.

• @Archerist Bir ara denerim bak onu.

• mangakalikta iyi para var ama sen bilirsin

• @Bellarino Nope. Mangaka seviyesinde değilim daha , insanımı yeni yeni oturtmaya başladım. Daha gerçek zamanlı insan pozları (Mesela iki insanı dövüşürken veya DOOMGUY'u iblisleri patlatırken) , çevre , çevre elementlerini gösterebilme (hava , gölge , rüzgar vb.) gibi konularda çalışmam gerekiyor. Kafadan 2 sene demek.

Mangaka olmak çok çok çok hoşuma giderdi ama şu an benim için zor iş. Belki ileriki yaşlarda 😉

• @Zangetsu babamın grafik şirketinde çalışıyorum bende, web tasarım, tasarım falan yapıyorum arada çakıyor bi 1000 lira falan hepsini smiteye basıyorum skjfhsdkfjh

• @Bellarino Ahhhh şanslı seni 😢

Ya çalışacağım yer zaten tanıdık , amcam Arçelik bayiisinin müdürü. Temizlik yaparım TV'lerin tozunu alırım. Belki amcam yurtdışı bir yere mail göndereceği zaman benden yardım da alabilir. Yerleri süpürürüm , pide kaparım felan. Hem Arçelik serin oluyor biliyorsun klimalar xd

Ama 1000 TL'de ne güzel ya , bence kötü yapıyorsun. Aldığın 1000 TL ile gidip bir sürü oyun alırdım ben , PS4'te oynamadığım oyun bırakmazdım veya Arcade oyun koleksiyonu yapardım veya ne bileyim , nendroid dizerdim bir rafa.

Aile zengin sanırım ? 💰 💰 💰 💰

• @Zangetsu ailenin zengin olmasindan ziyade, hak ediyorum 1000 lirayı. tek eğlenebildiğim oyun smite olduğu için abartarak söyledim. 1000 lira versem şuan hi-rez beni ceo yapmıştı.. heerneyse demek istediğim eğer para alırsam sırf tek bir oyuna yatırıyorum overwatchın böyle pahalı geleceğini tahmin etmemiştim ama onuda alırım bir kaç aya

(overwatchtan hiç bir eksiği olmayan aynı tadı veren paladins diye bir hi-rez yapımı oyun var, oyunu alana kadar onunla kendini tatmin edebilirsin)

• İşte ben de 200-300'e bizim yılmaz hoca'nın yelken kursunda antrenörlük yapacam.. Pazarlığım devam ediyor ama sıkıntı etmeyin

• Yazları fabrikaya gidiyorum ben 12 saat tatil yok gece gündüz vardiyalı 1500 civarı alıyorum. Ama daha çok para kazanabileceğin bir iş bulabilirsin.Kaç yaşındasın ki

• @mithrasel 16.

İşte ben o kadar beni zorlaycak bir iş istemiyorum. Yazı adam gibi geçirmek lazım 😕

• @Zangetsu He o zaman amcanın yanında gayet rahat olursun kanımca.Oraya git sen 😄

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.