Timuu için Youtube Kanalları

• Merhabalar! Konuyu başka açacak yer bulamadım en mantıklı burası diye düşündüm umarım sıkıntı olmaz. Lafı uzatmadan konuya girmek istiyorum.Bu yazın ardından üniversitede canlı yayın yapmak ve videolar çekmek istiyorum.Bence buradaki tayfadan yaşı,sistemi,konuşma tarzı vs. uygun olan arkadaşlardan bir grup oluşturulabilir.Anlaşmalı olarak videolar çekilebilir.Timuu canlı yayınları yaparız oyunlar oynarız sohbet ederiz hem Timuu yu daha fazla kişi tanımış olur hemde güzel eğlenceli programlar ortaya çıkar.Hatta farklı bölümler bile açabiliriz bilim,edebiyat vs gibi.Tabi benim bu bahsettiğim olay dönem başlayınca olacak yazın çalışıyor olacağım.Bu arada bende yeni katıldım buraya fakat çok hoşuma gitti.Böyle güzel sevimli bir topluluk büyüyüp daha da eğlenceli hale gelmeli diye düşündüm ve fikrimi yazmak istedim.Herkese iyi günler iyi eğlenceler ! Neşeli kalın !

• Farklı farklı kanallardansa tek olarak Timuu'nun Youtube Kanalında yapılabilir ki yapılıyor şu an zaten. Monochroma ve Road Redemption için "Nasıl Oynanır" videoları şu an kanalda. İlerde gameplay'ler de gelir biraz sabret 🙂

• Öncelikle aramıza hoş geldin.

Canlı yayın derken neyi kast ettin anlayamadım. Aslında yayın güzel olabilir fakat internet hızı bizi kısıtlıyor. Şuan için sadece yayıncılık alanında youtube'u kullanıyoruz.

• Ben de denedim ama gameplay'leri Ekip üyeleri yapacakmış maalesef 😞 Tüh , Ekip'te kalaydım iyiydi 😕

@Archerist Road Redemption'u bilmem ama Monochroma çok sıkmasın ?

Aslında @ornithes aklıma süper bir fikir geldi ;

''CS : GO Nasıl oynanmaz ?''

Pro tiplerin tam tersi tavsiyeler verip berbat şekilde oynayarak bir parodi serisi hazırlayabilirsiniz böyle ? 😄

• Merhaba ! Cevap yazdığınız için hepinize teşekkür ederim öyle fikrimi beyan etmek istedim hemde muhabbet olur diye şey yaptım 😄

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.