Yeniden

• Anime

Bayağıdır girmiyordum ama 2-3 gün önce tekrar indirdim ve ara sıra oynuyorum. Ortalık C'thun desteleri ve freeze mage dolu nedense. GvG gidince oyun yavaşlamış, dolayısıyla kontrol desteleri iyi iş yapıyor. Paladin ve Priest kontrol destelerimi az düzenledim. Bir de kontrol hunter destesi yaptım ama eaglehornbown'un eksikliğini hissediyorum.

Bugünki tavern brawl'dan çıkan desteyi açtım ve sonuç:

Eğer ekli olmayan ve eklemek isteyen varsa:
    Mahocan#2491(Avrupa sunucusu)

• Mogu'shan Warden iyi bir kart bence. 1 saldırısı olduğuna bakma. Rahat ATK+HP buffu veren herhangi bir kart ile onu bir kabusa dönüştürebilirsin. Zaten 7 canı olması onu yeterince sinir bozucu yapıyor XD

Ortalık C'Thun destesi dolu maalesef. WOTG çok güçlü kartlar sunuyor. GERÇEKTEN GÜÇLÜ KARTLAR. Ben 3 HP'de bu desteler sayesinde 20 HP adamları devirip oyun çeviriyorum. Çok dengesiz.

Şimdi yeni bir deste için altın biriktiriyorum güzelse 3 deste birden alıp başlarım.

• Anime

C'thun destelerinin benim priest destemi yenmelerinin tek yolu benim aşırı şanssız olmam. (İlk 5-6 el oynayacak kart gelmemesi gibi.) Ben hiç zorlanmadan C'thun destelerini yeniyorum. Tamam c'thun'u güçlendiriyorlar ve statları pek kötü değil ama oyun boyunca tek bir karta bağlı kalarak oynamak yetersiz. O kart gelse bile 10 mana yani o tur başka hiç bir şey yapamıyorsun bu da rakibe çok büyük bir avantaj sağlıyor. GvG'deki hızlı destelere(face hunter gibi) karşı hiç şansları yok bu destelerin, yani wild modunda bu desteleri oynayarak pek yukarılara çıkamazsın.

Priest destem:
    0_1464279848147_Hearthstone Screenshot 05-26-16 19.21.34.png

Freeze mage destesi de zaten c'thun destelerinden dolayı bu kadar popüler olmuş tahminen. Çünkü C'thun desteleriyle 10. turdan önce oyunu bitirmek pek olası değil. Freeze mage ise 7.turdan itibaren oyunun kontrolünü ele alır ve bir süre sonra ölümsüz olmaya başlar. GvG gidince hızlı desteler de ortadan kalkmış oldu. Tam Freeze mage'lik ortam işte.

@Zangetsu o açtığım destede yanlış karta odaklanmışsın. Sol tarafında leeroy var. Efsane olur kendileri. Hatta Blizzard'ın bir oyuncudan uyarlayarak yaptığı bir kart. Şu video'dan esinlenmiş.

Video'daki olaylar şu şekilde: Wow'da parti oluşturmuşlar ve boss odasının önünde durumlarını vs. değerlendirip strateji oluşturuyorlar. Tam konuşmanın ortasında Leeroy nickli oyuncu bağıra bağıra içeri giriyor ve whelp denilen küçük ejderlerin arasında kalıp ölüyor. Bu video zamanında o kadar popüler oluyor ki Blizzard da bunu oyuna aktarıyor. Kart charge'a sahip, yani hemen saldırabiliyor ama bunun yanı sıra rakibin tarafında 2 tane whelp çağırıyor.

• LEEEROOOOOOOYYY JJEEEENKIIIIINNSS !!!

Nasıl bilmeyebilirim ki !? Ama ben statlerine bakıyordum. LJ hiç denk gelmediği için Whelp ne işe yarar bilmiyorum ama her ne kadar 6 ATK 'ı olsa da 2 HP olması pek iyi değil.

Tabii sen Priest olduğun için senin buff + healer kartın daha çok sanırım o yüzden sorun yok 😄

• Anime

Leeroy'un yeri rogue'nun yanı 🙂 Şaka bir yana kombo desteleriyle uyumlu.

• @CmmS Şimdi spawnladığı Whelp'ler ne işe yarıyor onu çözemedim 😕

• Anime

1/1 minyon, ek bir özelliği yok.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.