Youtube Kanalı Hakkında Teknik Tavsiyeler

• Timuu ailesine merhabalar 😛 Yine ben.
    Timuu'nun bir youtube kanalı olduğu ve bazıları bununla çok ilgili olduğu için bilgili olabileceğinizi düşünüyorum. Birkaç sorum var.

-Video sıklığı nasıl olmalı?
    -Ses kalitesini nasıl arttırabilirim (tüm eleştiriler bu yönden geliyor)
    -OBS'i nasıl en iyi şekilde kullanabilirim?

P.S. : Abi bu ne ?
    @flayeep " ilk başta şu anakin midir nedir, morfin çekip okuyor sandım ama üçüncü dinleyişimde farkı kavradım. hatta lb=j iv, Zed=nocturne gibi altinsoy=anakin dedim ama değilmiş. "

• @altinsoy

• Ses kalitesini arttırmak için orta kalitede bir mikrofon alabilirsin veya kendine bir oyun kulaklığı alıp iki kuşu elde edebilirsin. Oyun kulaklıklarının genelde mikrofonları iyi oluyor. Biz Audition üzerinden sesi düzeltmeye çalışıyoruz. Bunun birçok yolu var.

• FPS değeri 25 idealdir. Bitrate 3K idealdir. Çözünürlüğü de sana bırakıyorum. Ses kaydı (insan sesi) ile pc kaydını ayrı tutmanı öneririm. Ses ile daha sonra oynamanı kolaylaştırır.

• @ornithes sıkıntı aslında şu ... Zaten Razer kulaklıkla o sesi elde ediyorum. Ama auditionu biraz kurcalayacağım bakalım.

• @altinsoy mikrofon ayarlarında sorun olabilir.

• @altinsoy sesini anakine benzettim.

• Darn , benim bilgisayarım olsa da video çeksem. Benim böyle sorunlarım yok ühü :c

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.