LOL - Hızlı Küme Atlamak

• Merhabalar.Herkesin "LOL"'de yapmak istediği şey tabii ki küme atlamak.Kimimiz düşeriz kimimiz galibiyet alamayız.Ya da takımınıza kötü oyuncular gelir vs. Eğer biraz dikkat edersek küme atlayabiliriz. Buyrun tavsiyelerim:

-Ne kalırsa onu oynayın.

-Takımınıza moral verin.Örneğin kill alan birisini tebrik, kill veren birisini de teselli edebilirsiniz.

-Asla küfür edip aşağılamayın.

-Diğer lanelere yardım edin.Midde kill aldıysanız soloya gidin, bota gidin bir şekilde takıma yardım edin.Ama farmdan da geri kalmayın.

-Mutlaka bir duo olsun.Dereceli maçlarda iki kişi girerseniz oyunu taşıyabilirsiniz.

Benim diyeceklerim bu kadar.Görüşmek üzere!

Not:Yazın açtığım ama şu an kullanmadığım bir blogdan direk kopyaladım.Google'la bir problem yaşanma riski varsa blogdakini kaldırabilirim.

• Anime

@Wosgrman yazılarını güncellersen iyi olur. Mesela artık derecelide sıralı seçim değil dinamik seçim var ve son pick tarzı bir durum ortada yok. (Diğer konuların için de ayrı ayrı yazmayacağım, genel olarak söylüyorum.)

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.