LOL - Bir Şampiyonda Ustalaşmak İçin 3 Gerekli Şey

• Merhaba!Bir şampiyonda ustalaşmak için pek çok şey yapılır.Bunları listeleyeceğim.

-Stream İzleyin

Evet stream şampiyonun takımdaki rolünü anlamak için mükemmel bir araç.Öğrenmek istediğiniz şampiyonda ustalaşmış bir streamer izleyin.

-Buildı Kendiniz Yapın

Her şampiyonda full ad ya da full ap gitmek zorunda değilsiniz.Karşı takıma göre item alın.Mesela kasmış bir katarina varsa banshee size yardım edebilir.Eğer rakibe karşı etkili bir item alırsanız oyundaki yeriniz daha iyi olur ve kendinizi geliştirmeniz için bu size yardımcı olur.

-Pre Girin
    Solo veya mid oynuyorsanız arkadasınız jungle olsun.ADC iseniz sup bulun, sup iseniz adc bulun.
    Ne kadar kasarsanız o şampiyonu o kadar iyi öğrenirsiniz.
    Simdilik bu kadar.Görüsmek üzere.

Not:Yazın açtığım ama şu an kullanmadığım bir blogdan direk kopyaladım.Google'la bir problem yaşanma riski varsa blogdakini kaldırabilirim.

• Türkiye'de yapılan en büyük hata diye düşünüyorum. Bence bir şampiyon değil de koridorda ustalaşılmalı. Sallıyorum adam Riven ustası oluyor evet. Kendisini Dia kadar taşıyor. Sadece Riven iyi oynuyor bu adam. Diğer şampiyonlarda bronz düzeyinde oynamakta. Bilemiyorum, pek eğlenceli durmuyor.

• Bence koridorda ustalaşmak daha mantıklı @ornithes dediği gibi.

eSpor oyuncuları bu yüzden ORTA KORİDOR OYUNCUSU gibi niteleniyor. Adam koridor daki her karakteri oynayabildiği için o düzeye gelmiş.

Ama bir şampiyonu diğerlerinden daha iyi oynayabilirsin doğaldır. O senin o koridorda veya her koridorda oynayabiliyorsan tüm şampiyonların arasında MAIN karakterin olur.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.