Thresh + Rengar=?

 • @flayeep Boğazına bir şey kaçmış kedicik? • Lanei kazanabilmeleri çok ilginç değil mi sanki nys wp


 • Anime

  @Wutx3 böyle eşleşmelerde rakip genelde ne yapacağını şaşırıyor. Bazen üstün olduklarını bilip gereksiz agresif oynayıp koridor kaybediyorlar, bazen de gözleri korkuyor ve gereksiz fazla defansif oynuyorlar. Plat üstü liglerde bu tarz eşleşmelerde dediğin doğru oluyor ama çoğu plat seviyesindeki oyuncu bile bu tarz eşleşmelerde hatalı oynuyor.

  Mesela en son ev arkdaşımla alt koridorda Azir+Orianna oynadık. Koridorda ilk 3 seviyede koridoru donduruyorlar, bizi dövüyorlar, dürtüp, dürtmelerimize karşılık veriyorlardı.(Soraka ne dövdüydü ya, aklıma geldi şimdi.) Oyun bu şekilde gitse çok kısa süre içerisinde yenilirdik ama 4.seviyeye ulaştıklarında hatalı oynamaya başladılar ve korşdoru kaybettiler. Biz 6 olduktan sonra da geri düşmeye başladılar. o aradaki 5 dakikalık hataları oyunu kaybetmelerine neden oldu. (Vayne plattı, soraka yerleşmemiş ama gold olarak bitirmiş geçen sezonu)
  0_1463778795785_Ashampoo_Snap_2016.05.21_00h00m27s_001_.jpg

  Buna benzer olarak nocturne+pant, shen+yasuo gibi denemelerim de oldu ve hepsinde bu senaryo aşağı yukarı gerçekleşti.

  Bu arada denmeyen varsa: Lux+Morgana+yıldırımların efendisi koridorunu denesin. Bariyer de buff yemişken bu tarz şeyleri denemek gerek bence. 🙂


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.