Warwick güncellemesi tahminleri • Hep aklımda fikir vardı. Warwick yarım insan. Mesela bir bacağı felan. "E aktif ve hp'si az biri oldugunda tamamen kurt adam oluyor ve ellerini yere koyarak maymun gibi koşucak. Ultisi için henüz bir fikrim yok. • bana göre kesin kez değişmesi gereken birkaç skilli var. pasif, q, w ve e. illa ki metaya uygun bir hale getirecekler. pasifi üzerine daha rakamsal veriler ile çalışılır gibime geliyor. yani 3 - 16 (based on level) bonus magic damage yerine daha flat ve eskisine nazaran daha nuke bir özellik kazandırılmalı. eğer bu yeteneği kökten değiştirmeyeceklerse seviye arttıkça bekleme süresi azalan, birim başına iyileştirme sağlayan bir yeteneğe dönüştürebilirler. jungle dışında oynanması biraz zor olduğundan pasifinden gelen hasarı jungle ve minionlara (?) karşı double damage uygulayabilir.

  q yeteneğine ad/ap scale getirilmeli. ap ww statüsünden öncelikle qsunu daha adye yönelik düzenleme ile kurtulmalı.

  ilk çıktığı zamanlar tabii bu kadar item yoktu malum. wsu dönemine göre mantıklıydı da şimdi düşününce, 02/21/2009'da çıkmış. bazı şampiyonlar büyük köklü değişiklikler geçirmeden de ufak yenilenmeler geçirdi fakat bu şampiyonlardan ww nedense ayrı tutuldu.bu sezonun mekanik olarak daha dinamik geçtiği ciddi anlamda çok ön planda. yani rotasyonlardan tutun, yamadan yamaya değişen şampiyon/item dengeleme grafiğine kadar. bir önceki sezon öncesi dönem'de sadece tek bir hususa dayalı hazırlıklar yapıldı tahminimce. elbetteki planlarında dahası vardı fakat bana kalırsa tek bir yeniliğe odaklanıldı, summoner's rift (sihirdar vadisi) güncellemesi. 2014'te paylaşılan ilk görüntüler ne kadar köklü bir değişikliğin bizi beklediğini gösteriyordu. oyunun bugünlere gelmesindeki en büyük katkı payını elinde barındıran, yeryüzündeki rekabeti üst düzeye çıkartan en popüler haritanın oynanışı oldukça eskiydi. kim bilir, eğer harita güncellemesi gelmese idi bu sezonki birkaç reworkü geçen sezon içerisinde görebilirdik. warwick için bu kadar beklemiş olmamayı dilerdim ama günün sonunda warwick'i de yorick mori'yi de hatırlatacaklar, hatırlayacaklar.

  e yeteneğinin aktif olduğu şampiyonlara %max hp üzerinden hasar uygulasa tatlı durur. olmaz olmaz demeyin, bu yeteneğin kazandırdığı görüş hele ki drake/baron gibi canavarlar için geçerli kılarlarsa(epik canavarlarda geçerli olan bard/morde ultisi gibi) ormana renk gelir fakat bildiğim kadarıyla orman şampiyonları için bir reworke daha var. daha doğrusu orman-tank metası biteli iki sene oldu (şaka tank metası ölmez, lol). ww'e böyle bir buff gelirse mekaniği dengelemek için bir eşyaya o görüş ayrıcalığından eklenmeli veya öyle bir eşya eklenmeli etc.. umarım togglelık bir yetenekten kurarırlar e'sini ama %max hp hasarlı bir yetenek olmasını çok isterim. hatta vurduk sonra mv sp kazansın. decay over 1.5 olsun.

  r'sini bir türlü düşünemedim. şöyle bir şey olsun ama animasyonu aklişdklasklşdas.
  http://imgur.com/1fq46y4

 • Dash atıp vurup geri mi gelecek?

  Madman is dat u?


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.