Tartışma Konusu : Neden CS GO Açıldı ?

• Patates

Merhaba arkadaşlar ben Mehmet ;

Forumda bir tartisma konusu açmak istiyorum konum basliktada belirtildiği gibi "Neden CS GO ?"...

Bu tartisma konusunun işe yarayacagina inaniyorum...
    Konumuna gelelim CS GO neden açıldı ? ... CS 1,5 ve 1,6 varken ???. Bunun bir kaç cevabı var bunlardan biri bilgisayar ve teknolojinin gelişmesiyle daha iyi grafikli oyunlar isteği fakat bu sadece 1 sebep , CS GO yokken 1,5 ve 1,6 tutuyordu.. Fakat ! , Artık CS ekibi para kazanmiyor ola bilirdir.... Çünkü crack CS ninde belasi oldu... Kimse CD-KEY almıyordu. İnternet kafeler sayesinde.... Bu nedenle daha iyi bir oyun cikarmak zorundalardi fakat bu oyun crack yesede multiplayer'a girilmeyecekti.. Bence CS ekibinin en iyi kurnazligi buydu insanlar botlara karsi eglenemezlerdi CS GO ya klasik fiyatini bilmiyorum fakat 50 TL den olsa herkes alirdi birde bunun yabancılardanda alinacak ... Bu iyi bir kurnazlikti.. Yani artik eski zenginliğine CS ekibi dönmüş olabilir... 1,5 ve 1,6 yi onlar unutmuş olabilselerde İnternet Cafelerde ve Evlerde hala oynaniyor...

Çünkü 1,5 EFSANE !!... Okuduğunuz için teşekkürler #aLoneShaman
    Sizde bu konuyu yorumlarda tartisa bilirsiniz...

• Valve her zaman zengindi her zaman zengin kalacak ! Adamlar parayı CS:GO nun fiyatından kazanmıyor şu anda oyun içi pazardan elde ettikleri komisyonla parayı götürüyorlar 😞

• CS 1.5 ve 1.6 çok eski nesil kaldı artık. Özellikle 1.5! Adamın kafasının 3 metre üstüne ateş edeceksin ki hs atasın. Grafiklerden bahsetmiyorum bile. Kimse CD-Key almıyor muhabbetine girmeyelim istersen. Tamam senin çevrende görmüş olduğun internet cafe veya arkadaşların almamış olabilirler. Ancak bu durum Türkiye için geçerli unutma. Hala Steam üzerinden oyunu alanlar var. Aynı zamanda devir artık E-spor devri. Sence şuan CS 1.5 yada 1.6 sürümü E-spor olmak için yeterli mi? İnsanlar izlerken bile rahatsız olacaklar görüntüden. Özetle E-spor ve artık çağ dışı olması nedeni ile çıkartıldı.

• CS 1.5 ve 1.6 efsane değil bunu söylemem lazım.
    Sadece valve sunucularına gereksinim olmadığı için internet kafelerde yüklü.
    Derseniz neden CS:GO yüklü değil onun da cevabını 2. satırda verdim. Uzatmaya gerek yok.

• Patates

Şahsen CS:GO oynayan biri olarak 1.6 ve 1.5'i efsanevi buluyorum. Nedeni ise neredeyse ilk çıktığı günden beri en az 3 yılımı bu oyuna adamış olmam. Beni çok güzel etkilemişti. Büyüklerimiz yanımızda oynarken hayran hayran izlerdik. Sonra da biz başladık. Tabii bir de daha sonrasında çeşitli modlar vb. şeyler çıkmaya başladı. Bunlarla da birlikte oyuna iyice adapte olduk. Fakat günden güne oyunun grafikleri, oynanışı çağın gerisinde kalmaya ve de hileler artmaya başladı. Bununla birlikte sXe gibi programlar getirildi. Fakat yine de bu hilelere tam bir çözüm sağlanabilmiş değil. Bence en iyisi şuanda GO nedenini sorarsanız hem Valve bu oyuna gerçekten emek harcamış hem de dünyada gerçek anlamda el üstünde tutulan bir oyun...

• @LegendDarkness Hile olayı CS:GO da devam etmektedir. Valve hile kullananlara karşı ne kadar savaşsada binlerce hileci banlanmadan oynamakta.

• Patates

Şahsen nova 2'ye çıkana kadar sadece 2 hileye rastladım. Valve reportlarla ilgileniyor meraklanma...

• @LegendDarkness Arkadaşım kullanıyordu hile öyle zekice şeyler yapıyolarki hile olup olmadığı anlaşılmıyor adamın. Overwatch sayesinde baya bi azalma oldu bu hile işinde ama yine devam etmekte.

• Patates

@CyberBully Zamanla düzeltirler. Vac-ban yeme korkusu zaten herkesi hile kullanmamaya teşkil ediyor.

• CS 1.6 ve 1.5 çok eskidi.Piyasadaki online FPS oyunlarına göre grafikleri düşük kaldı. CS efsanesi bitmesin diye CS GO çıkarıldı ve adını birinci sıraya yazdı.Yapımcılar 100 tane farklı FPS oyunu çıkarsın yine de kimseye 1.5 ve 1.6'nın tadını vermez.Ama bu iki oyun yavaş yavaş tozlanınca yeni bir yapım kaçınılmaz oldu

• @Wosgrman katılıyorum

• cs efsanesi bitmeeez xd

Aramıza katıl

Timuu'ya hoş geldin! Timuu, oyun oynamaktan keyif alan kişiler için, çevrimiçi bir topluluk alanı. Hemen aramıza katıl.

timuu felan

Benzer Başlıklar

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.