Ses Yok Ama Bugün Maç Kazandık

• Anime

CLG-SUP maçını kazandık. Hatta ondan önceki Flash Wolves- Sup maçında da oyunu son dakikalara doğru yaptığımız bir hata yüzünden kaybettik. (Kaan Kural'ın deyişiyle: "Sanki tekli dereceli oynuyormuş gibi herkes tek tek yakalandı.")

Bu iki maçtan sonra Amerika ve Avrupa'da görüşler çok değişti.Eskiden "1 maç bile kazanmaları mümkün değil." şeklinde bir görüş hakimken şimdi "En kötü 5. bitirirler, ilk dörtte bitirmeleri de çok büyük ihtimal." şeklinde bir görüş hakim. İlk dördün önemini bilmeyenler için söyleyeyim; İlk dörde girersek önümüzdeki TBF'de, Türkiye şampiyonu olan takım direkt dünya kupasına gidecek ve ikinci olan takım da WildCard'a gidecek. Yani dünya kupasına, iki Türk takımı birden gönderme ihtimalimiz olacak.

Tabi şu andan itibaren rakiplerimiz de bize karşı biraz daha sıkı oynayacaklar. Bir de takımın bir maç kazandığı için rehabete kapılmaması lazım. Gerçi SUP bu konuda çok iyi.

Yarın G2-SUP maçı 10.30'da.

• Geek

@CmmS Keşke Beşiktaş e-spor olarak devam edip böyle bir yere gelselerdi belki bu vesileyle diğer önemli spor kulüplerinin de dikkatini e-spora çekerlerdi ve bir de keşke maçlar bu kadar erken olmasa, abi ben 3'te uyanıyorum tekrarları da izlemek sıkıyor. 😄 Ama yine de Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettikleri için helal olsun. ^^

• Ben DOOM4'ün gelişi ile şaşkına döndüm haberi yazamadım maalesef 😄

İnşaallah MSI'dan galip çıkarız. SKT T1 bir uyarıydı sadece dikkatli olmamız konusunda. O Faker kesilecek !!!

• Bildiğim tek bir şey varsa, o da Stixxay'in Achuu'dan nefret ettiğidir. 😄

Ve dumble is a god.

• DÖKTÜRDÜLER DÖKTÜRDÜLER

0_1462507112808_BoRcHlBCUAAhpKv.jpg

• Maçların saatleri bana hiç uymadı. Msi için oldukca heyecanlıydım. Ornithes üzüldü.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.