ÇÖP FAKER

• Karşılaşmayı izleyen varsa ne demek istediğimi anladı sanırım 😄 böyle çöp bir oyuncu yok ya noob faker bizim tr midleri ezer bu faker ı 😄 @Wutx3

Not: Sup ile iyi dalga geçiyorlar ayar olmaya başladım çekik gözlü konuşana.
    Not2: Şu kadın sunucuyada hastayım bu arada 😄

• o'nun adı sjokz.

• @ThreshHook Sunucunun mu o.O

• @Zangetsu evet.

• Vazgeçtim ben o nasıl bir ad aghs

• Anime

@CyberBully Adı değil nicki o. Tam adı: Eefje Depoortere (Nasıl yazıldığını bilmeyince google amcadan yardım aldım.)

• @CmmS Eefje sjokz. pek bişi farketmedimi ama neyse 😄 sanırım danimarkalı filan bakmadım daha da bakayım bir 😄

• @CyberBully belçikalı.

• SANIRIM BOŞUNA DEMEDİM SKT CLG YE KAYBETTİ. FAKER CİDDEN ÇOK KÖTÜ OYNUYOR YADA ARTIK FAKER FİX DİYE BİR PROGRAM ÇIKMIŞ.

• yaylım ateşin yanlış. bengi'nin yokluğunu blank'ın doldurmaya çalışması, oyunu taşımaya çalışıp defalarca tökezlemesi, tilt olup mapi okuyamaması, duvarlardan atlayamaması etc. gibi nedenlerin faturasının takımın yıldızına kesilmesi saçma. kusura bakma, yorumun çöp. oyun okumayı bilmediğini görebiliyorum. şu highlighta dikkatlice bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.

junglerın iki kere baron'u çaldırdığı bir oyundan bahsediyoruz. yaşadıkları tilti hissedebilir misin? skt bu kadar bir turnuva geçirmemişti. msi öncesi sunulan istatistiklerde s/s+ tier mertebesindeydi ve tiere yaraşan başka bir takım olmadığından bir sonraki tier a/a-'dan başlıyordu. bugünkü maçlarda blank'in (türkçe karşılığı boşluk) adının hakkını verdiğini düşünüyorum. tabirim yanlış olmazsa 5v4 bir maçtı.

faker skt ile faker. yani takım oyunu oldukça faker taşır ama bugün skt açısından bir takım oyunu yoktu. daha da bastleştirmek gerekirse bekledikleri yolculuğu geçirmeyen bir takımın çırpınışlarıydı bugün izlediklerimiz. umarım güzel bir şekilde açıklayabilmişimdir sana ola biteni.

• ashgdaghshg çok ciddiye almışsın be birader dediklerimi 😄 keşke bu kadar ciddi olmasan da biraz yazdıklarımın farkına varabilsen 😄 tamamen büyük yazmamdan bile ciddi olmadığım anlaşılmalı aslında 😄 salı gel rito da başla işe sen baya ciddiye alıyorsun bu işleri görünen o ki. Dalga geçmiyorum seninle yanlış anlama. Asıl konumuza gelecek olursak faker ı oynatmıyorlar., takım arkadaşının yediği boklar değil faker ı cidden oynatmıyorlar. Clg maçında baron da yaptığı bir hata vardı o da gözümden kaçmadı bu arada sanırım lucian ı tekledikten sonra azirden tek yemişti gereksiz bir şekilde içeri girdiği için. Uzun uzun burada bunun muhabbetini devam ettirmek isterdim fakat boşa konuşmuş oluruz skt yi kurtaracak halimiz yok parmaklara yazık. Yorumun içinde teşekkür ederim beni birazcık tanısaydın böyle bir yorum yapmana gerek kalmazdı da neyse. İyi günler sana ulu tireş

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.