MSI 2016 SKT-SUP (Spoiler)

• Anime

Sonuç: Yenildik.

SUP takım özeti:

• Oyun başı thaldrin birebirde yeniyordu ama savaş uzayıp ekkonun q yeteneği gelince öldü.(O savaşı izleyin. Gerçekten ucu ucuna kaybetti savaşı.)
    • Achu gerçekten çok iyi pozisyon aldığını bir kez daha gösterdi. Maç boyunca kendini gösterdi. Koridorda uzun süre iki kişiye bir oynadı. Bir kere orta koridorda önde yakalanması dışında pek hatası yoktu.
    • Stomaged, Thaldrin'e yardım etmeye çalıştıkça geri düştü, geri düştükçe daha çok ormanına girdiler, sonra daha da geri düştü. Ama baronu çaldı sonuçta. (#NoobBlank)
    • Naru savaşlara pek yetişemedi ama koridorda yenilmedi. Hatta Naru koridoru kaybetmiş olsa oyun çok çok daha kısa sürerdi.
    • Dumble, Faker'ı kesemedi. Benim maçtaki tek isteğim buydu.

(RNG-SUP maçını da eklerim.)

G2 dışında yenebileceğimiz takım olduğunu düşünmüyorum. Onu da pek yenebilirmişiz gibi gözükmüyor ama onlar oyun başı iyi oyun sonu ne yapacaklarını şaşırıyorlar, SUP'ta durum tam tersi. Bu nedenle ihtimal var.

• @CmmS maçı kaçırdım. Umarım 2. Maçlarına yetişirim. Sup yeni bir takım. Bu sporun yıldızlarına karşı oynamak takım için büyük tecrübe olmalı.

• Pek umutlu değildim ben zaten sonuçta skt ile oynuyorsun böyle ezici bir skorla yenilmek oldukça normal.

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.