/PROJECT: Timuu/ PROTO/ CmmS.exe

• Tek hatırladığım şey: Kan ve lale yaprakları

Beni üstlerine götürdüklerinden beri hepsi bana bir tuhaf bakıyor. Her ne kadar olayı anlamasam da benden bir şey istiyorlar... Büyük ihtimalle bende olmayan bir şey.

Onlara bakınca gözlerini çeviriyorlar veya yanındakine fısıldıyorlar. Beni buraya getiren kız yanıma garip bir maske bırakmıştı. obotumsu bir maske. Her ne kadar maske takmış olsa da bana merhamet ettiğine göre büyük ihtimal kızdır. Ama ne olursa olsun bana maskeyi verirken gözlerinde olan bakışı unutamayacağım. Saf çaresizlik ve umutsuzluk.

@Wutx3 : Hey taze kan! Nasılsın bakalım?

Benimle konuşan ilk kişi

Her ne kadar konuşmak istemesem de kafamı çevirdim. Yüzünde sinsice bir gülümseme ve elleri cebinde bana doğru bakıyordu.

@CmmS : Nasıl gibi duruyorum sence?

@Wutx3 : Takımına güvenmeyen bir pislik gibi.

@CmmS : Takımım? Buraya kendi isteğimle bile gelmedim! Robot maskeli biri tarafından kaçırıldım ve sen bana (@Wutx3'e doğru birkaç adım atar) takımım diyorsun.

(@Wutx3 silahını çıkarır ve @CmmS'in kulağına fısıldar)

@Wutx3 : Burası öldür ya da öl dünyası. Şu an elimdeki silah sana ateş etmekle kalmaz, ruhunu içinden acıyla çeker. Ve merak etme, ruhların çığlığından çoktan sağar oldum. Şimdi sorumu cevapla: Takımına güveniyor musun?

Takımım mı? Fergio vakasından sonra mı? Şaka yapıyor olmalı.
    Bir dakika, Fergio mu--

Dr Fergio: Seni kahrolasıca! Emirlerime neden uymuyorsun!

kılıç ve silah sesleri

@Nephelai : Yükselişimiz durdurulamaz.
    @ornithes : Hepimiz artık biriz.
    @Wutx3 : Umutsuz vakaların yükselişi! Hahahaha...

Dr Fergio: Mikrofonu açar ve yüksek sesle bağırır PROTOKOL Y! PROTOKOL Y! AKILLARINI KAÇIRDILAR!

Arkadan bir figür belirir

@CmmS : İyi uykular Neferio de Rama. Uykunda karartığın ruhları görürsün umarım.

Gözlerimi yeniden açtığımda herkes telaşlanmış gibi duruyordu. Daha etrafımda olup bitenleri anlayamadan yanıma çömelmiş olan kişiyi fark ettim. Ağzında kırılmış bir kibrit ile bana bakıyordu. Gözlerinde uzun süredir görmediğim bir şey gördüm. Umut.

Dip not: Eğer hikayede bulunan hitaplardan rahatsız oluyorsanız kaldırabilirim.

• Çok şizo hissettim okurken 😄 sağar değil sağır onun dışında nays

• @TT203 üslubuna bayılıyorum

• Ve Hawkeye gelir hepsine patlayıcı ok fırtlatır falan işte...

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.