İlk defa bir oyuncu, LoL'den "CİDDİ" anlamda kalıcı uzaklaştırıldı • http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/player-behavior-moderation/8a75KeUR-the-indefinite-banning-of-tyler1

  Çeviri (Hödük çevirisi, yanlış bir iki kelime olabilir):

  Herkese Merhaba,

  Anında Bildirim sistemi en sportmen olmayan oyuncuları yakalıyor, fakat bazı oyuncular çizgiyi aşıyor ve başka oyuncuların oyununu mahvetmeye devam ediyor. Sözlü sataşma, bilerek besleme, ve hesap paylaşımı/satışı, oyunculara karşı yapılan tacizleri ve sportmenlik sistemlerini atlatmaya çalışanlara karşı iyi bir geçmişimiz olduğundan, Tyler1'in artık elinde bir hesap bulundarmasına izin vermeyeceğiz, sınırsız olarak. Onun tarafından kullanılan tüm hesaplar, onaylandıktan sonra kalıcı banlanacaktır.

  Mükemmel olmadığımızı biliyoruz, ve bu çok uzun sürdü, ama bazı nadir oyuncular harbi ahmak olunca, hala arkanızı kolladığımızı bilmenizi istiyoruz.

  Evet ne düşünüyorsunuz? • Kıyamet is near .....


 • Anime

  Adamın yayıncılık hayatını bitirmiş Riot. Artık başka oyunlara yönelir. İzleyici toplamak için toxic'lik yapan ve bunu devam ettiren kişileri sevmiyorum, bunları takip edenleri de anlamıyorum zaten.


 

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.