Taliyah? Yeni Şampiyon?

• bir takım youtuber yeni şampiyon olduğu kanaatinde fakat bu kadar çabuk yeni bir şampiyon bana biraz şaşırtıcı geldi. daha aurelion sol'un taksitlik şakaları dönmekteyken shuriman yeni bir şampiyon, hmm. başta oyun modları ile alâkalı bir hikâye olarak düşündüm. malum dominion bir bakıma shurima topraklarında geçiyordu. dominion'dan ziyade ascension.

tl;dr, yeni bir şampiyonsa şaşırırım.

• Anime

@ThreshHook Gnar ve Azir 1 ay arayla çıktılar. Aynı şekilde Kindred ve İllaoi de 1 ay ara ile çıktı. Çıktı derken Kinred çıktı bir ay sonra iilaoi duyurdular şeklinde değil. 1 ay sonra illaoi oyuna gelmişti. Aurelion ise çıkalı 1 ayı geçmiş. Yani çok da erken değil aslında. Tahminen 6.9 sunuculara geldiğinde PBE'ye gelir.
    Bu arada hikayenin özetini Stratera anlatmış. Onu da ekleyeyim.

• Anime

Yeni Video

Beklediğim konsepte birşey olursa almayı düşünüyorum bu şampiyonu. (Dora toprak bükücü deyip gaza getirdi beni.)

• Geek

@CmmS Toprak bükücüler> Avatarlar

• Anime

Şunu gördüm Facebook'ta gezerken, hoşuma gitti. 🙂

• Yetenekler:

P:

Taliyah çatışma dışındayken duvarların yakınında ilerlediği sırada hareket hızı toplar.

Q:

Pasif: Taliyah işlenmiş zeminde dolaştığı sırada hareket hızında artış elde eder.
    Aktif: Taliyah çevresindeki bir bölgeyi hasat eder ve dilediği gibi hareket ederken hedef yöne hasadından beş taş fırlatır. Taş Hasadı, hasat edilen bölgeyi birkaç dakikalığına işlenmiş zemine dönüştürür. Taş Hasadı herhangi bir işlenmiş zemin üzerinde yeniden kullanıldığında sadece bir taş fırlatır.

W:

Taliyah hedef konumu işaretler. Kısa bir aradan sonra yerden biten kaya parçası, etki alanındaki bütün rakipleri havaya savurur ve onlara hasar verir. Kaya yerden bitmeden önce Taliyah Yerden Bitme yeteneğini tekrar kullanarak kurbanlarını herhangi bir hedef yöne (duvarların üzerinden bile) savurabilir.

E:

Taliyah karşısındaki zemini kayalarla doldurur. Kayalar, üzerlerinde atılma girişiminde bulunan rakiplere tepki vererek patlar ve hasar verir. Birkaç saniye sonra da kalan kayalar patlayarak ikinci bir hasar dalgası meydana getirir.

R:

Taliyah kısa bir yoğunlaşmanın ardından Vadi'yi hedef doğrultuda yarıp geçen devasa bir taş duvar örer. Taliyah yoğunlaştığı sırada Örgü Duvar yeteneğini tekrar kullanarak duvarın üzerine atlayıp onunla birlikte ilerleyebilir. Herhangi bir yöne hareket komutu veya hasar aldığında Taliyah ilerleyişini kısa keser.

• ben hâlâ aurelion'un başarısız girişini kapatmaya çalışılan bir proje olarak görüyorum kızı. mutant kız peşimi bırak.

• Geek

@ThreshHook bence A Sol o kadar başarısız değil ya, Bard gibi bir şey oldu yani karakterin oyuncu kitlesi oldu herkes oynamıyor da knlar oynuyor.

• Instabay Instabay INSTABAY !

• Frozen Taliyah Splash Art

0_1462865141467_Taliyah_Splash_1.jpg

• @ornithes amaaa ama ama a....

BU ÇOK GÜZEEEEEL (insert kawaii face)

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.