Element Ejderhaları

• *"İlk ve orta safhalardaki görevlerin (kuleler dışında) çoğu oyunda cazibelerini korumakta güçlük çektiğine tanık olduğumuz için sezon ortasında görevlere yönelik tercihleri pekiştirebilecek yollar araştırmaya koyulduk. Ejderha'yı ele aldığımız sırada fark ettik ki ayrı ayrı verdiği güçlendirmeler, Ejderha'nın dengesini ''olsa iyi olur'' ile ''olmazsa olmaz'' arasında götürüp getiriyordu. Bu yüzden de takım kompoziyonları ve stratejilerini çeşitliliğe teşvik eden, değişime uyum sağlamaya dayalı özgün bir ekosistem ortaya çıkarmak için kolları sıvadık.

Element ejderhaları uçuşa geçiyor!

Oyunun ilk 35 dakikasında dört element ejderhasından biri rasgele ortaya çıkacak. Bu ejderhayı biçtiğiniz anda, ortaya çıkacak sonraki ejderhanın element türü mini haritada belirtilecek.

Ortaya çıkacak bir sonraki ejderhanın türünü iki taraf da bilecek ve birden fazla element yükü birikerek etkili olduğu alanda sizi çok daha güçlü hâle getirecek. Bu yüzden oyunda gördüğünüz ilk iki Toprak Ejderhası'nı rakibe bırakmadan önce iyi düşünün; bu kararın bedeli, merkez kulelerinizi kaybetmek olabilir!"*

Ben bunlara bayıldım

0_1461099665919_ates_ejder.jpg

0_1461099684345_toprak_ejder.jpg

0_1461099692226_su_ejder.jpg

0_1461099699144_hava_ejder.jpg

son olarak Kadim ejderha

Oyunun 35. dakikasından sonra çıkan bütün ejderhalar, Kadim Ejderha'ya dönüşür. Element emsallerine göre öldürmesi daha zor olması bir yana; Kadim Ejderha, biçildiğinde hem büyü ve saldırıların, rakipleri zamanla yakmasını sağlayan güçlü bir avantaj sağlar hem de bütün mevcut element güçlendirmelerine bir ilave kazandırır.

0_1461099741214_dragon-elder.jpg

• Hype yapmak caiz midir?

• @Archerist Hocam Su ejderini kesmek günah mıdır?

• Su ...

alt text

Toprak ...

alt text

Ateş ...

alt text

Hava ...

alt text

Çok önceden , bu dört ulus bir harmoni içinde yaşardı. Sonra , Ateş Ulusu'nun saldırmasıyla her şey değişti.

alt text

Sadece Avatar , dört elementin ustası onları durdurabilirdi.

alt text

• @Zangetsu Reddit? 🙂

• @Archerist Hayır bu element ejderlerini görünce hemen Avatar TLA introsu aklıma geldi 😄

Reddit kullanmıyorum ya. Neden bilmiyorum ama kullanmıyorum 😄

• Anime

Gözlerim tahtayı aradı 😐

timuu felan

Bu diyarların daha derli toplu olması adına şurada şöyle şeyler var, biraz baksana bunlara: Kullanma Kılavuzu ve format

Benzer Başlıklar

timuu felan

Delirenzi

Timuu ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.